صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون

451982 1398/10/29 17:18:00
0.0 (0)

باستانی نشست کمیسیون صنایع و معادن را تشریح کرد

تشکیل کمیته‌ای ۴ نفره برای بررسی طرح اصلاح قانون نظام صنفی کشور

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تشکیل کمیته‌ای ۴ نفره در کمیسیون متبوعش برای بررسی طرح اصلاح قانون نظام صنفی کشور با حضور نمایندگان اتاق اصناف خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(29 دی ماه)کمیسیون متبوعش، از ادامه بررسی طرح اصلاح قانون نظام صنفی کشور خبر داد و گفت: مقرر شد؛ کمیته‌ای 4 نفره متشکل از فریدون احمدی، محسن کوهکن ریزی، داریوش اسماعیلی و سیده حمیده زرآبادی این طرح را با حضور نمایندگان اتاق اصناف و سایر اتاق‌ها بررسی و نتیجه نهایی تا 2 ماه آینده به کمیسیون صنایع و معادن ارائه شود.

نماینده مردم تربت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی افزود: پس از ارائه گزارش کمیته مذکور به کمیسیون صنایع، پیشنهادات بررسی و رای گیری آن انجام خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار کرد: در طرح اصلاح قانون نظام صنفی کشور به مواردی مانند ارتباطات بین بخشی در اصناف، پررنگ شدن نقش بخش خصوصی، کاهش مسئولیت اجرایی دولت، واگذار کردن این مسئولیت‌ها به اصناف و... اشاره شده است.

نظرات کاربران

Parameter:451982!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون