صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1397/11/27
0.0 (0)

بی مقدار تاکید کرد:

تشکیل مجمعی در بین فراکسیون های مجلس برای همفکری و همکاری در خصوص مسائل مهم کشور

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت : امروز در مجلس در بین فراکسیون‌ها یک مجمعی تشکیل شده و فراکسیون‌ها با یکدیگر در خصوص مسائل مهم کشور همفکری و همکاری دارند. این امر باید در سایر بخش‌های جامعه نیز دیده شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شهاب‌الدین بی‌مقدار عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه امروز بیش از هر زمانی نیاز به همکاری و همفکری جریانات سیاسی داریم، گفت: امروز متأسفانه عده‌ای بدون در نظر گرفتن منافع ملی و حتی منافع جناحی خودشان را از ما بهترون می‌دانند و هر چه که می‌خواهند علیه ارکان نظام می‌گویند که این نوعی خیانت به کشور است.

وی با اشاره به ضرورت کنار گذاشتن اختلافات سیاسی در دهه پنجم انقلاب و اولویت قرار دادن منافع ملی بیان کرد: همکاری حداکثری جریانات سیاسی و کاهش اختلاف نظر در بین آنها در شرایط امروز یک امر ضروری است. متأسفانه امروز عده‌ای آزادانه به دولت و مجلس و مسئولین توهین می‌کنند و پا را از اختلاف نظر نیز فراتر می‌گذارند که این کار اشتباه است.

وی در ادامه اظهار کرد: ما امروز بیش از هر چیزی به اتحاد و همدلی نیاز داریم تا بتوانیم در برابر تحریم‌ها ناعادلانه آمریکا بایستیم و اهداف خود را پیش ببریم. امروز در مجلس در بین فراکسیون‌ها یک مجمعی تشکیل شده و فراکسیون‌ها با یکدیگر در خصوص مسائل مهم کشور همفکری و همکاری دارند. این امر باید در سایر بخش‌های جامعه نیز دیده شود.

نماینده مردم تبریز در مجلس در ادامه تصریح کرد: امروز متأسفانه عده‌ای بدون در نظر گرفتن منافع ملی و حتی منافع جناحی خودشان را از ما بهترون می‌دانند و هر چه که می‌خواهند علیه ارکان نظام می‌گویند. این مشخص نیست که این افراد به کجا وصل هستند. این کار نوعی خیانت به کشور است.

به گزارش ایسنا بی‌مقدار در ادامه تاکید کرد: ما باید در چهل سالگی انقلاب بتوانیم حول منافع ملی در کنار یکدیگر بایستیم و با همفکری اهداف خود را پیش ببریم. ریش سفیدان جریانات سیاسی می‌توانند در شکل گیری همفکری و همکاری حداکثری در بین جریانات سیاسی مؤثر باشند اما متأسفانه عده‌ای هستند که حتی خود را از جریانات سیاسی نیز جدا می‌دانند که باید تجدید نظر کنند.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:388763!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین