صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
430035 1398/06/23
0.0 (0)

امیرعبداللهیان مطرح کرد؛

تسریع در نابودی اسرائیل با تلاش‌های نتانیاهو برای بقای خود

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: مبارزان فلسطینی با تمام توان و تجارب اندوخته از جنگ ٣٣ روزه و جنگ های غزه، برای دادن درس فراموش نشدنی و تاریخی به صهیونیست‌ها لحظه شماری می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی حسین امیر عبداللهیان درباره اظهارات نسنجیده، انتخاباتی و تهدیدآمیز نتانیاهو نخست وزیر رژیم نامشروع صهیونیستی مبنی بر الحاق دره اردن و بخش مهمی از کرانه غربی به سرزمین های اشغالی، گفت: این اقدام افشای بخشی از برنامه و نیات پلید آمریکا و صهیونیست ها با پوشش طرح به اصطلاح معامله قرن و به شدت محکوم است.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل نخست وزیر جنجالی و کودک‌کش رژیم صهیونیستی را هیتلرک(هیتلر کوچک) جدیدی برای جهان توصیف کرد و افزود: وی قصد دارد در پناه حمایت های دولت ترامپ و لبخند و پول برخی سران کشورهای نفتی، منطقه را به سمت جنگی فراگیر سوق دهد که با تصور کاملا نادرست نتانیاهو، کشورهایی درگیر آن جنگ شوند اما اسراییل در پناه حمایت آمریکا امن بماند.

وی ادامه داد: در صورت اقدام غیرقانونی و مغایر تمام قوانین بین المللی صهیونیست ها، ملت مبارز فلسطین و مقاومت در پاسخ به این بازی با آتش، به صهیونیست ها، درس بسیار بزرگی خواهند داد.

حمایت جدی جمهوری اسلامی از حقوق مشروع فلسطینیان

امیرعبداللهیان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران از هرگونه اقدامی علیه نقض حقوق مشروع ملت فلسطین و تحقق حقوق مشروع آنها از جمله آزادی سرزمین اشغالی فلسطین، تشکیل کشور فلسطین در سرتاسر سرزمین های تاریخی و آزادی قدس شریف به جد حمایت می کند و از مجامع بین المللی، مجالس، دولت ها و مردم آزاده جهان دعوت می کند برای حفظ صلح و ثبات جهانی و ممانعت از جنگ طلبی رژیم صهیونیستی و نیات شوم آن صرفا به صدور بیانیه اکتفا نکنند.

دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و صهیونیست ها باید از رویاهای خود فاصله بگیرند، خاطرنشان کرد: آنها باید بدانند مبارزان فلسطینی و منطقه با تمام توان و تجارب اندوخته از جنگ ٣٣ روزه(حرب تموز) و جنگ های غزه، برای دادن درس فراموش نشدنی و تاریخی به صهیونیست ها لحظه شماری می کنند و نتانیاهو برای بقای خود در عرصه قدرت، به نابودی زودتر اسراییل کمک بزرگی می کند.

نظرات کاربران

Parameter:430035!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین