صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/13
0.0 (0)

حسن بیکی:

تحریم‌های نفتی ایران باعث افزایش قیمت نفت در سطح جهانی می شود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه تحریم‌های نفتی ایران باعث افزایش قیمت نفت خواهد شد، تصریح کرد: بر اثر اقدام آمریکا علیه کشورمان، حتی کشورهایی که جزو اقتصاد نخست دنیا هستند همچون چین و ژاپن نیز متضرر خواهند شد چرا که افزایش قیمت نفت، تولید صنایع آن‌ها را گران‌تر خواهد کرد.

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، ابوالفضل حسن بیکی  عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم تمدید معافیت‌های نفتی ایران از سوی آمریکا، اظهار داشت: تمدید  نکردن معافیت‌های نفتی، تاثیری در میزان صادرات نفت ایران نخواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه تحریم‌های نفتی ایران باعث افزایش قیمت نفت خواهد شد، تصریح کرد: بر اثر اقدام آمریکا علیه کشورمان، حتی کشورهایی که جزو اقتصاد نخست دنیا هستند همچون چین و ژاپن نیز متضرر خواهند شد چرا که افزایش قیمت نفت، تولید صنایع آن‌ها را گران‌تر خواهد کرد.

ابوالفضل حسن بیکی

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آمریکا با این اقدام جنگ اقتصادی را علیه ما آغاز کرده است، تصریح کرد: بنابراین باید در شرایط فعلی ساز‌و کار‌ها به گونه‌ای فراهم شود تا از ظرفیت رایزنی و دیپلماسی ایران با سایر کشور‌ها استفاده شده است.

به گزارش تسنیم حسن بیکی با تأکید بر اینکه ترامپ نمی‌تواند فروش نفت ایران را به صفر برسانند؛ گفت: مسئولان ذیربط برای فروش نفت کشور برنامه دارند و به تولید و فروش نفت ادامه می‌دهند.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:407365!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین