صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
408929 1398/02/21
0.0 (0)

کرد:

بیمه‌ها دژ محکمی برای تامین رفاه آحاد ملت هستند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه بیمه‌ها دژ محکمی برای تامین رفاه آحاد ملت هستند تاکیدکرد که آنها تاکنون در ارائه خدمات از روال عادی و معقولی که باید داشته باشند، خارج نشده‌اند و گام ارزشمندی در جهت ممانعت از بروز آسیب جدی به افراد خسارت‌دیده برداشته‌اند.

علی کرد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد اظهارنظر عضو هیات مدیره جامعه جراحان ایران مبنی بر اینکه بیمه‌ها در ایران از نقش واقعی خود غافل شده‌اند، گفت: بیمه‌ها دژ محکمی در جهت تامین رفاه ملت هستند که در قالب ارائه خدمات درمانی به مردم، محصولات کشاورزی، ناوگان حمل و نقل دریایی، ریلی، زمینی و هوایی فعالیت می‌کنند.

نماینده مردم خاش، نصرت آباد، میرجاوه، کورین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بی‌تردید این امری غیرقابل انکار است که وقتی بیمه‌های کشور خدماتی را به روز ارائه می‌دهند چه در حوزه درمان و چه حوادث گام ارزشمندی در جهت ممانعت از بروز آسیب جدی افراد خسارت‌دیده برداشته‌اند.

مجلس نسبت به روند فعالیت بیمه‌های کشور حساسیت ویژه‌ای دارد

وی تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی بر اساس شرح وظایفی که داشته نسبت به روند فعالیت بیمه‌های کشور حساسیت ویژه‌ای دارد و تلاش می‌کند که تمام آحاد ملت اعم از کشاورزان، دامپروران، اقشار ضعیف جامعه و ... در جهت تامین رفاه و رعایت حقوق شهروندی تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تاکید کرد: تاکنون بیمه‌ها در ارائه خدمات از روال عادی و معقولی که باید داشته باشند، خارج نشده‌اند، هر چند اشکالاتی در این بخش وجود دارد که باید قانونگذار در قالب ارائه طرح یا توسط دولت با تقدیم لایحه اصلاح شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دلیل وجود اشکالاتی که در حوزه ارائه خدمات بیمه‌ها وجود دارد، یادآور شد: بخش عمده‌ای از مشکلات بیمه‌ها به نبود منابع مالی کافی برای آنها برمی‌گردد که به طورقطع باید در جهت رفع این مشکل تلاش شود تا خدشه‌ای به روند ارائه خدمات به شهروندان ایجاد نشود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:408929!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین