صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

393908 1397/12/18 17:55:48
0.0 (0)

تختی‌نژاد:

بهره‌برداری از دریا باید با برنامه باشد

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در حوزه آب باید برنامه جامعی داشته باشیم، اگر در بهره‌برداری از دریا، بدون برنامه عمل کنیم امکان دارد در آینده دچار مشکلات بین‌المللی شویم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین هاشمی تختی نژاد  در نشست مشترک اعضای کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی  و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با مسئولان استانی استان هرمزگان در جریان سفر به این استان گفت: در حوزه آب باید برنامه جامعی داشته باشیم، اگر در بهره‌برداری از دریا، بدون برنامه عمل کنیم امکان دارد در آینده دچار مشکلات بین‌المللی شویم. وزارت نیرو و کمیسیون کشاورزی تدبیری کند تا بتوانیم از این موهبت الهی به درستی استفاده کنیم.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای سیستم راه‌اندازی دستگاه‌های آب شیرین‌کن دچار مشکل هستیم که باید در زمینه هزینه‌کردهای آن مطالعه کنیم، تصریح کرد: بسیاری از کشاورزان بر روی زمین‌هایی خود مشغول به فعالیت کشاورزی هستند که تکلیف مالکیت و سند آنها مشخص نیست و باید تعیین تکلیف شوند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه در زمینه فروش محصولات کشاورزی مشکلاتی وجود دارد، خاطر نشان کرد: کشاورزان به دلیل وجود واسطه‌ها در بازار داخلی باید محصولات تولیدی خود را به ثمن بخس به فروش برسانند، باید کشاورزان بتوانند مشتریان خود را حفظ کنند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:393908!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون