صفحه اصلی » اخبار » اخبار مجلس
422922 1398/05/08
0.0 (0)

دکتر لاریجانی در دیدار با روسای دانشگاه‌ها:

برنامه‌ریزی‌ و سیاست‌گذاری‌ها در مسیر تکریم دانشگاهیان باشد

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با روسای دانشگاه ها، عنوان کرد: برنامه ریزی ها و سیاست گذاری ها در جهت تکریم دانشگاهیان باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با روسای دانشگاه ها، عنوان کرد: برنامه ریزی ها و سیاست گذاری ها در جهت تکریم دانشگاهیان باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، روسای دانشگاه‌ها پیش از ظهر امروز (دوشنبه 7 مرداد) با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در این دیدار با تاکید بر ضرورت حفظ و تکریم دست اندرکاران دانشگاه‌ها، عنوان کرد: نقش اساتید و دانشگاه در پویایی و حرکت کشور بسیار موثر است و باید برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌ها در جهت تکریم دانشگاهیان باشد.

وی درباره تعیین سقف حقوق برای اساتید و هیات‌های علمی دانشگاه‌ها، عنوان کرد: افزایش حقوق‌ها باید متناسب با روح قانون مصوب مجلس باشد و آسیبی به این قشر خدوم و موثر وارد نشود.

در ابتدای این دیدار رؤسای دانشگاه‌ها توضیحاتی در خصوص وضعیت حقوق هیئت‌های علمی و شرایط رفاهی دانشجویان ارائه کردند./رئیس قوه مقننه درباره تجهیز امکانات خوابگاهی و امور رفاهی دانشجویان، افزود: باید چاره اندیشی شود و راه حل‌هایی را در نظر گرفت تا با اختصاص بودجه به این حوزه وضعیت رفاهی دانشجویان را سامان بخشید./

پایان پیام

نظرات کاربران

Parameter:422922!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین