صفحه اصلی » قانون گذاری » دستور جلسات کمیسیون ها
در نشست کمیسیون صنایع و معادن انجام شد:

بررسی 4 سوال از وزیر صمت

 کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی 4 سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت را مورد بررسی قرار داد که یک سوال به صحن علنی مجلس ارجاع شد.

به گزارش   پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی ، نشست امروز دوشنبه (15 مهر ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی برگزار شد و در این جلسه 4 سوال از  وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است؛ سوال نصرالله پژمانفر درخصوص مشکلات مربوط به تامین کاغذ بود که نماینده مردم مشهد و کلات از توضیحات وزیر صمت قانع شد.

براساس این گزارش؛ سوال‌ بعدی درباره تولیدات سیگار بود که نادر قاضی پور آن را مطرح کرد و وزیر صمت درباره این سوال نیز توضیحاتی ارائه کرد که نماینده مردم ارومیه نیز از توضیحات رحمانی قانع شد.

همچنین نماینده سوال کننده بعدی حبیب اله دهمرده بود که فعالیت‌های صنعتی در استان سیستان و بلوچستان محور سوال این نماینده بود و پس از توضیحات رحمانی مقرر شد؛ سوال مذکور به صحن علنی ارجاع شود.

به گزارش پارلیران؛ محمدرضا صباغیان بافقی نیز وزیر صمت را درخصوص مسائل مربوط به معدن کوشک و نحوه واگذاری‌ معادن در استان یزد مورد سوال قرار داد و مقرر شد؛ تحقیق و تفحص از معادن استان یزد و به ویژه معدن کوشک در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن قرار گیرد.

نظرات کاربران

Parameter:433390!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون