صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/16
0.0 (0)

رضیان در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

بررسی 10 سوال از وزیر ارتباطات/2سوال به صحن ارجاع شد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون صنایع مجلس درباره جلسه متبوع خود با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: در این جلسه 10 سوال از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت گرفت که دو سوال به صحن علنی ارجاع شد.

عبدالله رضیان عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز(یکشنبه 15 اردیبهشت ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: سوالات نمایندگان از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت.

عبدالرضا رضیان نماینده قائمشهر و جویبار

نماینده مردم قائمشهر، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: 10 سوال از وزیر ارتباطات مورد بررسی قرار گرفت که اکثر آنها درباره پوشش اینترنت و شبکه تلفن همراه  در روستاها بود.

وی اظهار کرد: سوالات مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود، احمد مرادی   نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر، جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد، علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان، سیداحسن علوی نماینده مردم سنندج، قلی اله قلی زاده نماینده مردم کلیبر، خدا آفرین و هوراند، حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب درباره زیرساخت های الکترونیکی، آنتن‌دهی تلفن همراه و پوشش اینترنت در مناطق روستایی بود که نمایندگان سوال کننده به وزیر ارتباطات برای رفع مشکلات موجود یک هفته تا یک ماه مهلت دادند.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سوال آقای حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار درباره نحوه و میزان کمک به پیام‌رسان های داخلی و بومی بود که برخی از پیام‌رسان‌ها از تسهیلات بهره برده و برخی دیگر از این تسهیلات محروم شدند. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات توضیحاتی در این باره ارائه کرد و مشخص  این وزارتخانه براساس مصوبه شورای عالی فضای مجاری عمل می کند، مهلتی برای وزارت ارتباطات برای بررسی این مشکلات در نظر گرفته شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: یکی دیگر از سوالات مربوط به آقای حیدرعلی عابدی نماینده مردم اصفهان درباره انتشار ویدیویی استفاده از آب برای برنج کاری بود، علیرغم توضیحات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آقای عابدی قانع نشد و سوال ایشان به صحن علنی ارجاع شد.

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای محمود نگهبان سلامی نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس از توضیحات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره پوشش اینترنت و آنتن دهی حوزه انتخابیه قانع نشد و مقرر شد این سوال به صحن علنی ارائه شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:408269!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین