صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » برنامه کاری کمیسیون ها

462539 1399/06/20 00:00:00
0.0 (0)

بررسی یک میلیارد یورو تخصیصی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا به بخش سلامت با حضور مسئولان وزارت بهداشت

اعضای کمیسیون بهداشت و درمان وضعیت یک میلیارد یورو تخصیصی برای مقابله و مدیریت عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا به بخش سلامت را با حضور مسئولان بررسی می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در جلسه روز یکشنبه (23 شهریور) بررسی درخواست غلامحسین رضوانی عضو کمیسیون جهت انتقال به کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات با استناد به ماده ۶۲ آئین نامه داخلی را در دستور کار دارند. علاوه بر این بررسی درخواست سلمان اسحاقی نماینده قائنات جهت انتقال به این کمیسیون یا استناد به ماده ۶۲ آئین نامه داخلی و همچنین استماع گزارش ریاست سازمان تامین اجتماعی در خصوص اقدامات انجام شده و ارائه برنامه های آتی آن سازمان از دیگر برنامه های کمیسیون در نشست روز یکشنبه است.

سه شنبه (25 شهریور) اعضای کمیسیون بهداشت و درمان آخرین وضعیت تخصیص اعتبارات بودجه ۱۳۹۹ و یک میلیارد یورو تخصیصی برای مقابله و مدیریت عوارض ناشی از شیوع ویروس کرونا به بخش سلامت با حضور مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خزانه داری کل کشور، دیوان محاسبات، سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش ها را بررسی می کنند.

کمیته جمعیت و خانواده روز دوشنبه (24 شهریور) آخرین وضعیت جمعیت کشور را بررسی می کند، کمیته حادثه کلینیک سینا اطهر نیز در روز دوشنبه ادامه علل حادثه پیش آمده و آخرین اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرائی در مرکز تصویر برداری سینا اطهر را با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مشاور شهردار تهران در امور مجلس و مدیر عامل آتش نشانی تهران، معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و امور اجتماعی ،بازپرس شعبه ۱۱ ویژه قتل دادسرای امور جنائی تهران مورد بحث و بررسی قرار می دهد.

کمیته دارو و غذا در روز یکشنبه (23 شهریور) بررسی طرح تخصیص ارز با نرخ ترجیحی به کالاهای اساسی را در دستور کار داشته و کمیته طرح ها و لوایح نیز در روز دوشنبه (24 شهریور) دو لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی و همچنین لایحه تعیین تکلیف اموال بهکده رضوی را بررسی می کند.  

کمیته هلال احمر در روز سه شنبه (25 شهریور) بررسی پیش نویس اساسنامه هلال احمر را در دستور کار دارد.

نظرات کاربران

Parameter:462539!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون