صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » گزارشات کمیسیون

بررسی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و نحوه هزینه‌کرد اعتبارات حاصل از فروش سهام شستا در کمیسیون صنایع

همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، وضعیت تعاونی‌ها و نحوه هزینه‌کرد اعتبارات حاصل از فروش سهام شستا در بورس با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، در نشست امروز (سه‌شنبه 25 شهریور ماه) کمیسیون صنایع و معادن وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونان وی حضور داشتند.

گفتنی است همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، وضعیت تعاونی‌ها، نحوه هزینه‌کرد اعتبارات حاصل از فروش سهام شستا در بورس، برخی انتصابات سیاسی و غیرتخصصی در شرکت های مربوط به شستا از جمله سؤالات و نقطه نظرات نمایندگان در جلسه امروز بود.

همچنین گزارشی از بیمه سلامت، وضعیت شستا، صندوق‌های مالی مربوط به وزارتخانه، سازمان بهزیستی کشور، بیمه‌های اجتماعی روستایی در جلسه امروز توسط آقای شریعتمداری و معاونان وی ارائه شد.

 شریعتمداری در این جلسه گفت: در گذشته قانون جامع رفاه اجتماعی در کشور وجود داشت، اما به دلیل تصویب قوانین جزیره‌ای در این حوزه، جامعیت قانون جامع رفاه اجتماعی از بین رفت؛ اگر مجلس حمایت کرده و قوانین این حوزه را اصلاح کند، می توان خدمات بهتری ارائه کرد.

براساس گفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی شستا تعهدات ارزی خود را انجام داده همچنین به منظور شفاف‌سازی و ابهام‌زدایی 14 سامانه مهم در حوزه شستا راه‌اندازی شده که 172 شرکت زیرمجموعه شستا برخط توسط این سامانه ها قابل کنترل است.

نظرات کاربران

Parameter:462849!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون