صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
ابراهیمی نشست امروز کمیسیون کشاورزی را تشریح کرد:

بررسی مواد مرتبط با کشاورزی و محیط زیست در لایحه بودجه۹۹

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: در نشست امروز این کمیسیون، مواد ارجاعی لایحه بودجه سال ۹۹ در بخش کشاورزی و محیط زیست بررسی شد.

به گزارش   پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون کشاورزی گفت: نشست امروز این کمیسیون با دستور کار بررسی کلیات و مواد ارجاعی لایحه بودجه سال آینده کل کشور در بخش کشاورزی و محیط زیست برگزار شد، البته روز گذشته نیز مواد مرتبط با وزارت نیرو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بررسی موضوع پرداخت یارانه برای تأمین نهاده های کشاورزی و دامی

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در نشست امروز این کمیسیون، موضوع پرداخت یارانه برای تأمین نهاده های کشاورزی و دامی بررسی شد، ما معتقد هستیم که یارانه به سمت حمایت از محصولات سوق داده شود نه آنکه اعتبارات برای تأمین نهاده ها هزینه شود.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در این جلسه موضوع تجدید نظر در قیمت خرید تضمینی گندم مورد بحث و بررسی قرار گرفت، در این نشست مسئولان وزارت جهاد کشاورزی گزارشی کاملی درباره وضعیت بخش های کشاورزی ارائه کردند و در نهایت اولویت ها برای بررسی و تصمیم گیری مشخص شد.

نظرات کاربران

Parameter:440061!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون