صفحه اصلی » قانون گذاری » دستور جلسات کمیسیون ها
427480 1398/06/03
0.0 (0)

در کمیسیون آموزش مجلس مطرح شد:

بررسی مسائل آموزشی استان‌های مرکزی و خراسان جنوبی با حضور مسئولان دولتی

مسائل و مشکلات آموزشی دو استان مرکزی و خراسان جنوبی با حضور وزیر علوم، سرپرست وزارت آموزش و پرورش، معاون آموزشی وزیر بهداشت و رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در کمیسیون آموزش مجلس بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، نشست امروز(یکشنبه ۳ شهریور) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برگزار شد و در آن جمع بندی و بررسی نتایج سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات به استان‌های مرکزی و خراسان جنوبی با حضور وزیر علوم، سرپرست وزارت آموزش و پرورش و معاون آموزشی وزارت بهداشت به نمایندگی از وزیر بهداشت صورت گرفت و مشکلات مربوط به حوزه آموزش و پرورش در این دو استان اعم از ساختمان مدارس و کمبودهای نیروهای انسانی و مشکلات دانشگاه فرهنگیان مطرح شد.

در این جلسه، سرپرست وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی درباره کمبودها و درخواست‌های مرتبط با حوزه کاری این وزارتخانه ارائه کرد.

همچنین در این جلسه گزارشی از مشکلات دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان‌های مرکزی و خراسان جنوبی ارائه شد که وزیر علوم قول داد دستورات لازم برای رفع این مشکلات صادر شود.

در بخش دیگری از این جلسه، باقر لاریجانی معاون آموزشی وزیر بهداشت گزارش مربوط به وضعیت و مشکلات مربوط به دانشگاه علوم پزشکی این دو استان را تحویل گرفت تا این مسائل و مشکلات را جهت برطرف کردن نقایص به مقامات این وزارتخانه منعکس کند.

همچنین در این جلسه رئیس سازمان فنی حرفه‌ای کشور حضور داشت که گزارش و نتایج سفر اعضای کمیسیون به استان‌های مرکزی و خراسان جنوبی و بازدید از مراکز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با حضور مدیران کل این سازمان بحث و بررسی شد.

نظرات کاربران

Parameter:427480!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین