صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها

496238 1400/06/16 18:00:00
0.0 (0)

بررسی طرح حمایت از ورزش و ورزشکاران در کمیسیون فرهنگی

در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، طرح حمایت از ورزش و ورزشکاران بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی؛ نشست امروز( سه شنبه ۱۶شهریورماه ) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص رسیدگی به اخبار فرهنگی و همچنین بحث و بررسی حمایت از ورزش و ورزشکاران با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، اعضای کمیته تربیت بدنی و جوانان و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس برگزار شد.

طرح حمایت از ورزش و ورزشکاران زمانی که در صحن اعلام وصول شد برای بررسی بیشتر به کمیسیون فرهنگی ارجاع داده شد، کمیسیون برای رسیدگی به جزییات بیشتر، این طرح را به مرکز پژوهش های مجلس ارسال کرد؛ در این بین به کمیته تربیت بدنی ماموریت پیگیری داده شد تا با همکاری مرکز پژوهش های مجلس اقدامات لازم در راستای  بررسی و نتایج این طرح را  دنبال کنند و نتیجه پایانی آن را به کمیسیون فرهنگی ارجاع دهند.

در ادامه نشست امروز گزارشی از نتایج طرح  حمایت از ورزش توسط کمیته تربیت بدنی با حضور کارشناسان مرکز پژوهش ها در کمیسیون ارائه شد. کارشناس مرکز پژوهش ها مجلس، کارشناس سازمان برنامه بودجه و طراح اولیه این طرح و اعضای کمیسیون فرهنگی در خصوص نتایج کلی و جزیی این طرح دیدگاههای خود را مطرح کردند.

طرح حمایت از ورزش و ورزشکاران در ۳۰ بند تهیه شده که در موضوعات متفاوت از قبیل حمایت از ورزش دانش آموزشی، راهکارهای حمایت از ورزش همگانی در سطح جامعه و … مورد بررسی قرار داده شود و همچنین مقرر گردید در جلسات آتی مفاد و جزئیات این طرح مورد بررسی قرار بگیرد.

نظرات کاربران

Parameter:496238!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون