صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » برنامه کاری کمیسیون ها
438209 1398/08/23
0.0 (0)

کمیسیون قضایی مجلس انجام می‌دهد

بررسی طرح تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی

کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی را در دستور کار دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته پیش رو تشکیل جلسه خواهد داد.

بر اساس این گزارش؛ طرح انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه و الحاق آن به وزارت کشور در کارگروه حقوق جزا و همچنین طرح الحاق یک تبصره به ماده (11) قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی (موضوع مهریه) در کارگروه حقوق عمومی روز (یک شنبه، 26 آبان ماه) بررسی می شوند.

بررسی طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی، طرح الحاق یک تبصره به ماده (11) قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی (موضوع مهریه)، طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی و ادامه بررسی لایحه حمایت ازمالکیت فکری در دستور کار (دوشنبه، 27 آبان ماه) کمیسیون قرار دارد.

طرح ارتقای اعتبار اسناد رسمی روز دوشنبه در کارگروه حقوق عمومی مورد بررسی قرار می گیرد و لایحه حمایت از مالکیت فکری در کمیسیون و همچنین طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در کارگروه امور ویژه روز سه شنبه بررسی می شوند.

نظرات کاربران

Parameter:438209!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین