صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها

465441 1399/08/27 19:18:00
0.0 (0)

در نشست کمیسیون اقتصادی صورت گرفت:

بررسی سوال نمایندگان از وزیر اقتصاد

سوال کنندگان در نشست امروز کمیسیون اقتصادی، به وزیر اقتصاد و دارایی فرصت دو هفته‌ای دادند تا با تشکیل کارگروهی خاص موضوعات مطرح شده مورد بررسی قرار بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، جلسه امروز(سه‌شنبه 27 آبان ماه) کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور دژپسند وزیر اقتصاد و دارایی و با دستور کار طرح سوال نمایندگان از وزیر اقتصاد و دارایی بود.

محور سوالات مطرح شده از آقای دژپسند در خصوص وضعیت بازار سرمایه، خصوصی‌سازی‌ها، اخذ مالیات و گمرک بود، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس سوالی را در خصوص بازگشت منابع حاصل از اخذ مالیات به استان‌ها بود که مقرر شد کارگروهی تشکیل و نتیجه را به کمیسیون ارائه کند.

مصری نماینده مردم کرمانشاه سوالی را در خصوص واگذاری پالایشگاه‌ها مطرح کرد و حاجی دلیگانی نیز سوالی را در زمینه وضعیت بازار سرمایه مطرح کرد، در حال حاضر بسیاری از مردم سرمایه خود را وارد بازار سرمایه کرده‌اند اما با وضعیت فعلی بورس، اصل این سرمایه‌های خُرد 50درصد کاهش داشته است و نجابت نیز در خصوص مقررات زدایی سوالی را مطرح کرد.

تمامی سوال کنندگان در نشست امروز، به وزیر اقتصاد و دارایی فرصت دو هفته‌ای دادند تا با تشکیل کارگروهی خاص موضوعات مطرح شده مورد بررسی قرار بگیرد، در صورت عدم اقناع نمایندگان سوالات در دستور کار صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرار می‌گیرد.

نظرات کاربران

Parameter:465441!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون