صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » برنامه کاری کمیسیون ها

438954 1398/08/29 19:56:00
0.0 (0)

در نشست هفته آتی کمیسیون بودجه صورت می گیرد؛

بررسی سوال نماینده شیراز از وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی با حضور در نشست هفته آتی کمیسیون بودجه به سوال بهرام پارسایی درباره توزیع نامتوازن اعتبارات پاسخ می دهد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی  نشست هفته آتی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در روزهای (یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه 3 تا 5 آذر ماه) برگزار خواهد شد.

براساس این گزارش؛ روز یکشنبه نشست مشترک با وزیر و معاونان وزارت اطلاعات درباره تدابیر پیش بینی شده برای کاهش پیامدهای مربوط به مشکلات اقتصادی و بودجه ای کشور برگزار می شود.

همچنین روز دوشنبه کمیسیون بودجه بررسی وضعیت اعتبارات و استماع گزارش عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور وزیر و معاونین این وزارتخانه، رسیدگی به لایحه اصلاح بند(ت) ماده(80) قانون برنامه ششم توسعه و بررسی طرح بخشودگی بهای برق مشترکان خانگی کم مصرف را در دستورکار خود قرار داده است.

روز سه شنبه وزیر راه و شهرسازی جهت پاسخ به سوال بهرام پارسائی نماینده شیراز درخصوص عدم رعایت اصل 48 قانون اساسی در توزیع اعتبارات به کمیسیون بودجه دعوت شده است.

همچنین رسیدگی به طرح اصلاح بند(هـ) تبصره(1) قانون بودجه سال 1398 کل کشور و بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به مصوبه هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مبنی بر فروش املاک مجلس شورای اسلامی در دستورکار روز سه شنبه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس قرار دارد.

به گزارش پارلیران؛ کارگروه دیوان محاسبات و امورمالی و اموال مجلس روز دوشنبه و سه شنبه بودجه پیشنهادی سال 1399 دیوان محاسبات کشور و مجلس شورای اسلامی را بررسی می کند.

نظرات کاربران

Parameter:438954!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون