صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها
439934 1398/09/18
0.0 (0)

در نشست امروز کمیسیون عمران صورت گرفت:

بررسی تحریم‌ های عمرانی آمریکا با حضور عراقچی

کمیسیون عمران مجلس راهکارها برای مقابله با تحریم های عمرانی آمریکا را بررسی کرد که استفاده از ظرفیت های داخلی و تکیه بر تولید داخل یکی از مهمترین راهکارها است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، نشست امروز (دو‌شنبه 18 آذر ماه) کمیسیون عمران مجلس با دستورکار بررسی روش‌های مقابله با تحریم حوزه عمرانی کشور با حضور عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه، رئیس سازمان هواپیمایی و رئیس سازمان کشتیرانی و بنادر و برخی دیگر از مسئولان مربوطه برگزار شد.

در نشست امروز مسئولان مربوطه گزارشاتی را درباره روند مقابله با تحریم های آمریکا ارائه کردند که تمام دستگاه ها برنامه ریزی قابل قبولی را برای مقابله با تحریم های آمریکا در حوزه عمران انجام داده اند و این مسئله می تواند اقدامات دشمنان را خنثی کند.

همچنین در نشست امروز تأکید شد که مهم ترین راه کار برای مقابله با تحریم های عمرانی آمریکا، استفاده از ظرفیت های داخلی و تکیه بر تولید داخل است، این مسئله موجب تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور می شود.

به گزارش پارلیران؛ براساس گزارش های ارائه شده تحریم عمرانی ایران توسط آمریکا، مسئله جدیدی نیست و کشورمان توانسته این موضوع را مدیریت کند.

نظرات کاربران

Parameter:439934!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین