صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

426635 1398/05/31 20:22:22
0.0 (0)

هاشمی تختی نژاد:

برای بیمه شدن کشور، باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بود

رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس گفت: برای اینکه کشور در برابر خطرات بیمه شود، باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بود .

حسین هاشمی تختی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دل بریدن ملت و مسئولان از بیگانگان باعث جوشیدن کشور از درون شده است، گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری همیشه راه‌گشا بوده است. طبق آموزه‌های دینی هر زمانی که دل به خدا بسته شود موفقیت به دنبال دارد اما هر زمانی که از خدا غفلت شده، مشکل ایجاد می‌شود. در اوایل انقلاب که آمریکا با تمام تجهیزات در طبس مستقر شد و هیچ کسی هم در کشور متوجه نشد اما به دلیل اینکه کشور خدایی و امام زمانی بود، خود آمریکایی‌ها یکدیگر را نابود کردند و رفتند.

آمریکایی‌ها فکر کردند ایران با اولتیماتوم و تشر زدن عقب‌نشینی می‌کند اما ایران با پشتوانه رهبری و راهنمایی‌های ایشان ایستادگی کرد

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای اینکه کشور بیمه شود، باید گوش به فرمان مقام معظم رهبری بود که این امر برگرفته از فرهنگ اصیل اسلامی است. در حال حاضر نیز ایستادن در برابر آمریکا همین است که ایشان فرمودند جنگ نخواهد شد و مذاکره هم نمی‌کنیم.

آمریکا و پیروان او هیچ زمانی بر سر عهد و پیمان خود نیستند

عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: شاید برخی بپرسند که چرا مذاکره نمی کنیم؟ برای اینکه آمریکا و پیروان آن هیچ زمانی بر سر عهد و پیمان خود نیستند. ایران در برجام با تمام ایرادهایی که داشت به تمام تعهدات خود عمل کرد اما آمریکایی‌ها زیر آن زدند البته ایران در برجام به دلیل اینکه مقتدر بود، بر سر میز مذاکره آمدند در غیر این صورت هرگز نمی‌آمدند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه آمریکایی‌ها فکر کردند ایران با اولتیماتوم و تشر زدن عقب‌نشینی می‌کند، تصریح کرد: ایران با پشتوانه رهبری و راهنمایی‌های ایشان ایستادگی کرد و اکنون که ایستادگی ایران را می‌بینند، می‌خواهند پای میز مذاکره بیایند و هیچ شرطی هم نداشته باشند اما ایران نیز شرطی ندارد البته اصول این است که آمریکا به تعهدات خود عمل کند یعنی تحریم‌ها را کامل بردارد و مشکل حل شود؛ چنانچه آمریکا و پیروان او بخواهند زور بگویند، ایران زیر بار زور نخواهد رفت.

سعادت دنیا و آخرت این است که ملت ایران پشت سر رهبری بایستد

رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: هرگاه پشت سر رهبری حرکت کرده و محکم ایستاده‌ایم، دشمن عقب‌نشینی کرده و این باید همیشه آویزه گوش باشد و راه‌حلی غیر از این نیست. سعادت دنیا و آخرت این است که ملت ایران پشت سر رهبری بایستد و در برابر دشمن کوتاه نیایند و از طرف دیگر باید مراقب بود تا جامعه مبتلا به فساد مالی و اخلاقی نشود و باید به شکلی عمل کرد که از خدا دور نشویم چراکه در این صورت موفقیت حاصل می‌شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:426635!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون