صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
404207 1398/02/11
0.0 (0)

کاظم نسب با انتقاد از اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان :

با اجرای صحیح این قانون فاصله داریم

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب ومنابع طبیعی مجلس با انتقاد از اجرای صحیح قانون منع بکارگیری بازنشستگان تصریح کرد: اجرای این قانون در دستگاه ها مورد قبول نمایندگان نیست و با اجرای صحیح این قانون بسیار فاصله داریم.

جواد کاظم نسب الباجی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اجرای قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان طی ماه های اخیر در دستگاه ها گفت : متاسفانه جدیت  لازم برای اجرای صحیح  قانون منع بکارگیری بازنشستگان را شاهد نبودیم و نوعی افراد بازنشسته با ترک  سمت های مدیریتی خود به سمت مشاور سوق داده شدند این در حالیست که اجرای این قاون تنها به منزله ایجاد فضای موثر برای جوانان و کشور به تصویب رسید.

وی با تاکید بر اینکه قانون منع بکارگیری بازنشستگان  زمانی با موفقیت همراه خواهد شد و تاثیرگذار خواهد بود که بدون هیچ اغماضی اجرایی شود و نیروهای زبده و کارآمد جایگزین نیروهای بازنشسته شوند.

به گفته نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اگر رانت و سفارش مبنای انتخاب نفرات جدید باشد باید ناکارآمدی و شکست بیشتر نظام اداری را انتظار داشت.

کاظم نسب تاکید کرد: در واقع قانون جدید اگر درست و دقیق اجرایی شود و نیروهای موثر و معتقد به نظام جمهوری اسلامی فارغ از تنگ نظری، ارتباطات سیاسی، خانوادگی و باندی بکار گرفته شوند گامی اساسی در راستای تحرک بیشتر تصمیم گیری ها و سیاست گذاری ها و اجرایی شدن آن ها خواهد بود./ انتهای پیام 

 

سارا کیسه چی 

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:404207!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین