صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

بازدید معاون اول رئیس‌جمهور و نماینده سراب از مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

معاون اول رییس جمهور به همراه داودی نماینده مردم سراب برای سرکشی به مناطق زلزله زده و همدردی با مردم، در روستای تیرشاب از توابع سراب حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، معاون اول رییس جمهور برای سرکشی به مناطق زلزله زده و همدردی با مردم، در روستای تیرشاب از توابع سراب حضور پیدا کرد.

در این سفر یوسف داودی نماینده مردم شهرستان سراب، دکتر پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی،  فرمند نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و وزرای راه و شهرسازی، بهداشت، درمان و اموزش پزشکی، صنعت، معدن و تجارت، رییس جمعیت هلال احمر، رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و استاندار آذربایجان شرقی ؛ جهانگیری را همراهی می کردند.

معاون اول رییس جمهور در جمع آسیب دیدگان از زلزله گفت: ظرف ۶ ماه خانه های زلزله زدگان بازسازی و احداث می شود و مردم می توانند با پول دولت خانه اجاره کنند یا در واحدهای ضربتی بنیاد مسکن ساکن شوند.

همچنین وزیر راه و شهرسازی به همراه یوسف داودی نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی و فرمانده سپاه ناحیه سراب از روستاهای دونیق ، تیرشاب ، هروان ، هولیق ، محسن آباد ( گاودوش آباد ) ، هریس ، جهیزدان ، احمدآباد ، ابرغان و بافتان بازدید و با اهالی روستاها دیدار کردند.

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:438239!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون