صفحه اصلی » اخبار مجلس » اخبار کمیسیون ها

497413 1400/07/19 16:32:00
0.0 (0)

بازدید اعضای کمیسیون آموزش از مجتمع تحقیقاتی- صنعتی شهدای جهاد دانشگاهی

اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از بخش های مختلف مجتمع تحقیقاتی- صنعتی شهدای جهاد دانشگاهی بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری دوشنبه (19 مهرماه) از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی بازدید کردند؛ در جریان این بازدید ابتدا از پمپ درون چاهی نفت (ESP)، مرکز ماشین های الکترونیکی واحد خواجه نصیر بازدید به عمل آمد.

در ادامه نمایندگان از پروژه ابر خازن، مربوط به پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی و همچنین پروژه طول پرورش ماهی در قفس مربوط به واحد امیرکبیر بازدید کردند.

همچنین از مرکز اصلاح نژاد دام های سنگین- بایو قارم پژوهشگاه ابن سینا و مبدل ها و منابع تغذیه صنعتی فشار قوی الکتریکی واحد علم و صنعت بازدید شد.

گفتنی است، آفت کش های گیاهی، داروهای گیاهی جایگزین آنتی بیوتیک طیور مربوط به پژوهشکده گیاهان دارویی آخرین پروژه مورد بازدید اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات از مجتمع تحقیقاتی صنعتی شهدای جهاد دانشگاهی بود.

در جریان این بازدیدها متولیان و مسئولان جهاد دانشگاهی خواستار رفع موانع و مشکلات پیش رو و ارتباط موثر جهاد دانشگاهی با حوزه های کشاورزی، صنعت، به ویژه با وزارتخانه های نفت، صمت و جهاد کشاورزی شدند که در این رابطه مسائل و موانع بیان شده با معاونت علمی رئیس جمهور مطرح و برای آن برنامه ریزی و چاره اندیشی صورت گرفت.

نظرات کاربران

Parameter:497413!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون