صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون

451999 1398/10/29 00:00:00
0.0 (0)

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور:

ایرادات طرح شفاف سازی منابع مالی انتخابات برطرف شد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از اصلاح ایرادات طرح شفاف سازی منابع مالی تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی در این کمیسیون خبر داد.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست امروز (یکشنبه 29 دی ماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: در جلسه امروز بررسی مواد 3 به بعد طرح دو فوریتی شفاف سازی منابع مالی تبلیغات و فعالیت های انتخاباتی با اصلاح برخی مواد قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی که از صحن علنی به کمیسیون ارجاع داده شده بود در  دستورکار قرار گرفت.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، تک تک پیشنهادات نمایندگان در مواد باقی مانده از این طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اصلاحات انجام شد.

وی بیان داشت: عمده ایرادها و اشکال ها ویرایشی و حذف برخی عبارت ها بود از این رو می توان گفت اصلاحات انجام شده ماهیت طرح مذکور را تغییر نداد و صرفا جملات ویرایش شد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اظهار داشت: اصلاحات انجام شده چاپ و به احتمال قوی روز سه شنبه اول بهمن ماه در دستور کار صحن علنی قرار می گیرد.

نظرات کاربران

Parameter:451999!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون