صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

437632 1398/08/20 12:35:53
0.0 (0)

نادری در تذکر شفاهی:

اهداف طرح تحول سلامت محقق نشده است

نماینده مردم اورامانات در مجلس گفت: طرح تحول سلامت از سال 93 با هدف ارائه خدمات درمانی باکیفیت و ارزان آغاز شد اما اجرای آن منجر به تحمیل بار سنگین بر دوش پرستاران شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهاب نادری در نشست علنی امروز (دوشنبه 20 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی  خود ضمن عرض تسلیت به مردم دغدار زلزله آذربایجان شرقی و تبریک هفته وحدت گفت: تذکر اول من به رئیس جمهور درخصوص امهال وام های مردم مناطق زلزله دیده کرمانشاه است، زیرا آنها به دنبال آزار و اذیت مردم هستند.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح تحول سلامت از سال 93 با هدف ارائه خدمات درمانی باکیفیت و ارزان آغاز شد، ادامه داد: اجرای طرح تحول سلامت با افزایش مراجعه بیماران به مراکز دولتی منجر به تحمیل بار سنگین بر دوش پرستاران شد.

وی با تاکید بر اینکه به اجرای طرح تحول سلامت نه تنها کیفیت خدمات افزایش نیافت، بلکه با توزیع ناعادلانه درآمد بیمارستان ها و نارضایتی پرستاران همراه بود، عنوان کرد: در آستانه ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار قرار داریم، تعرفه گذاری خدمات پرستاری سال 86 به تصویب مجلس رسید که هدف آن کاهش هزینه های درمانی برای مردم و بیمه ها بود، اما بعد از 12 سال اجرایی نشده است./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:437632!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون