صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
393655 1397/12/17
0.0 (0)

انتقاد نماینده سنندج از اظهارات نسنجیده رئیس کیمته انضباطی فدراسیون فوتبال

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی از اظهارنظر نسنجیده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال انتقاد و تصریح کرد: این اظهارات نشان می‌دهد که مسئول مربوطه هنوز در مرزبندی‌های سنتی و پوسیده فراتر نرفته‌ و نتوانسته خواسته جوانان را ببیند.

سیدمهدی فرشادان درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اظهارات اخیر رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که عنوان کرده است که جوان شهرستانی که دو روز است به تهران آمده انتقاد نکند، گفت: من در عجبم که یک مسئول بلندپایه کمیته انضباطی کشور، هنوز  قبیله‌ای می‌اندیشد و در دهکده جهانی و عصر ارتباطات از تمایزات بافته شده ذهن خود سخن می‌گوید در حالیکه مدعی نظم و ساماندهی امور فوتبال این مملکت نیز هست.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه این مقام مسئول به جای تشویق وریا غفوری، فوتبالیست بااستعداد و آتیه‌دار کورد که در سطح ملی افتخارآفرینی می‌کند با این شیوه اظهار فضل کرد و بدون شک اثبات کرد که با اصطلاح اخلاق اجتماعی بیگانه است.

فرشادان اضافه کرد: همچنین بُعد دیگری از نقد بنده این است که این مسئول هنوز در مرزبندی‌های سنتی و پوسیده فراتر نرفته‌ و نتوانسته خواسته جوانان را ببیند که این نیز خود جای تأسف دارد.

به گزارش خانه ملت، اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اخیرا عنوان کرده است که امروز ورزشکاران، خصوصا جوانی که دو روز است به تهران آمده و معروف شده، به خود اجازه می‎دهد علیه وزیر صحبت کند. جوانی که هنوز تهران را نمی‌شناسد و تنها به واسطه شهرت‌اش صحبت می‌کند، علیه وزیر حرف می‎زند؛ این باید کالبد شکافی شود./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:393655!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون