صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

395515 1397/12/28 18:31:36
0.0 (0)

هاشمی تختی نژاد مطرح کرد:

افزایش زیرساخت‌های بنادر برای جابه‌جایی مسافران دریایی/ساخت اسکله‌های شناور ایمن در بنادر جنوبی

رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی اسکله های شناور ایمن در بنادر جنوبی کشور به ویژه در استان هرمزگان ساخته شده است.

حسین هاشمی تختی نژاد رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات مثبت برای توسعه حمل و نقل دریایی جهت جابه جایی مسافران، گفت: خوشبختانه در بحث توسعه زیرساخت های گردشگری در بنادر کشور اقدامات قابل قبولی صورت گرفته است.

حسین هاشمی تختی نژاد

سهولت تردد مسافران برای سفر از بنادر به جزایر خلیج فارس

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد، خمیر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در گذشته مسافران و گردشگران برای تردد و سفر به جزایر با مشکلات بسیاری روبه رو بودند، اما با اقدامات صورت گرفته، امروز مسئله تردد مسافران بسیار تسهیل شده است.

ساخت اسکله های شناور ایمن در بنادر جنوبی کشور

وی گفت: در شرایط کنونی اسکله های شناور ایمن در بنادر جنوبی کشور به ویژه در استان هرمزگان ساخته شده است، به طوری که امروز در جزایری مانند هرمز، لارک، هنگام، خمیر و قشم، اسکله های استانداری تعبیه شده تا مسافران بتوانند از زیبایی های این جزایر به صورت کامل استفاده کنند.

خرید شناورهای پیشرفته با گنجایش بالا  برای تردد مسافران دریایی

شناورهای پیشرفته با گنجایش بالا خریداری شده و در بنادر مستقر هستند، از این رو در اغلب بنادر جنوب، اقدامات مثبتی برای توسعه گردشگری صورت گرفته است

هاشمی تختی نژاد گفت: همچنین، شناورهای پیشرفته با گنجایش بالا خریداری شده و در بنادر مستقر هستند، از این رو در اغلب بنادر جنوب، اقدامات مثبتی برای توسعه گردشگری صورت گرفته است.

وجود وسایل حمل و نقل دریایی برای جابه جایی مسافران در ایام نوروز

رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در شرایط کنونی به میزان کافی وسایل حمل و نقل دریایی برای جابه جایی مسافران در بنادر جنوبی کشور در نظر گرفته شده است،در چند سال اخیر برنامه ریزی خوبی برای تقویت این ناوگان صورت گرفته و امروز به میزانی افزایش یافته که به جزء ایام پرتردد، بخشی از شناورهای فعالیتی ندارند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:395515!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون