صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان

437897 1398/08/21 17:45:37
0.0 (0)

حسینی شاهرودی:

افزایش تعرفه خدمات عمومی شوک جدید به بازار وارد می کند

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید در 2 سال اخیر افزایش درآمدها حداقلی، اما رشد بهای کالاها و خدمات حداکثری بود بنابراین افزایش تعرفه خدمات عمومی موجب فشار اقتصادی به مردم می شود.

سیدحسن حسینی شاهرودی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت ثبات قیمتی تعرفه‌های مخابراتی، اینترنتی و... گفت: در شرایط فعلی افزایش قیمت کالا و خدمات به ویژه آنهایی که منشا ارزی ندارند، محلی از اعراب ندارد.

وزارت ارتباطات از گرانی تعرفه خدمات مخابراتی جلوگیری کند

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی اسلامی با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی و قیمت‌گذار باید از افزایش قیمت خدماتی مانند مخابرات، پُست، اینترنت و.. جلوگیری کنند، افزود: وزارت ارتباطات نیز باید با کنترل ویژه از گرانی تعرفه خدمات مخابراتی جلوگیری کند.

افزایش قیمت‌ها متناسب با رشد درآمدها نبود

این نماینده مردم در مجلس دهم اظهار کرد:در 2 سال اخیر افزایش قیمت‌ها متناسب با رشد درآمدها نبود در واقع افزایش درآمدها حداقلی، اما رشد بهای کالاها و خدمات حداکثری بود که موجب فشار اقتصادی به مردم شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برای افزایش تعرفه‌های خدمات باید به اقتضائات کنونی توجه کرد، ادامه داد: باید از شوک جدید قیمتی به مردم جلوگیری کرد زیرا جامعه توان گرانی بیشتر را ندارند./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:437897!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون