صفحه اصلی » قانون گذاری » دستور جلسات کمیسیون ها
427481 1398/06/05
0.0 (0)

در کمیسیون آموزش مجلس مطرح شد:

افزایش برخی شاخص‌های آسیب‌ اجتماعی در میان دانش‌آموزان

گزارشی از سوی وزارت کشور به اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه شد که نشان می‌دهد برخی از شاخص‌های آسیب‌ اجتماعی در میان دانش‌آموزان و دانشجویان افزایش داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی در نشست امروز(سه‌شنبه ۵ شهریور) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی مقرر شد یکشنبه هفته آینده (۱۰ شهریور) محسن حاجی میرزایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش برای ارائه برنامه‌های خود در این کمیسیون حاضر شود و پس از آن نوبت به علی اصغر مونسان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی داده خواهد شد.

در این جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گزارشی از وضعیت آسیب‌های اجتماعی در حوزه مدارس و دانشگاه‌ها از سوی معاون اجتماعی وزیر کشور ارائه شد که بیانگر آن است برخی از شاخص‌های آسیب‌های اجتماعی در میان دانشجویان و دانش آموزان افزایش پیدا کرده است.

در ادامه جلسه مقرر شد این جلسات با حضور وزیر علوم، وزیر آموزش و پرورش، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان صدا و سیما و سازمان برنامه بودجه ادامه پیدا کند تا مشخص شود اعتبارات در این راستا تخصیص یافته یا خیر و در صورت تخصیص چه اقدامات پیشگیرانه‌ای برای کاهش آسیب‌های اجتماعی صورت گرفته است.

نظرات کاربران

Parameter:427481!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین