صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
393448 1397/12/15
0.0 (0)

نیکفر خبر داد:

افتتاح دو بیمارستان در استان گیلان با حضور رئیس جمهور

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از افتتاح دو بیمارستان دولتی و خصوصی در لاهیجان با حضور رئیس جمهور خبر داد.

ذبیح‌الله نیکفر لیالستانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در بیان دلیل سفر رئیس جمهور به استان گیلان، گفت: امروز رئیس جمهور به همراه هیات دولت به استان گیلان وارد شدند و نخستین برنامه آقای روحانی در این سفر حضور در ورزشگاه تختی لاهیجان به منظور دیدار با مردم این منطقه است.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: رئیس جمهور همچنین پروژه‌های مهمی همچون مراکز درمانی اعم از بیمارستان دولتی دکتر پیروز با ظرفیت 222 تخت و بیمارستان خصوصی میلاد با ظرفیت 180 تخت، راه آهن و تعدادی از پروژه‌های عمرانی این منطقه را افتتاح خواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: بی‌تردید افتتاح این بیمارستان‌ها که به امکانات روز دنیا تجهیز شده‌اند می‌تواند گام موثری در جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم این منطقه باشد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: رئیس جمهور امروز استخر شنای شهر سیاهکل که از مطالبات عمومی این منطقه بوده و یکی از پروژه‌های مهم این شهر محسوب می‌شود را نیز افتتاح خواهد کرد./

 پایان پیام 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:393448!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین