صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/02/28
0.0 (0)

ذوالقدر:

احیای سازمان ملی جوانان برای حل مشکلات جوانان ضروری است

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: به دلیل اینکه جوانان مشکلاتی مثل ازدواج و اشتغال را دارند، لایحه احیای سازمان ملی جوانان  ضروری است.

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به درخواست بازرس مجمع ملی جوانان مبنی بر موافقت با لایحه احیای سازمان ملی جوانان از سوی کمیسیون فرهنگی گفت: نظر ما نیز نسبت به این لایحه مثبت است چراکه این لایحه یک مطالبه‌ای در راستای گام دوم انقلاب و آرمان‌هایی است که نسل جدید به آن نیاز دارد و به دلیل اینکه مطالبه جوانان است، می‌تواند مفید و خوب باشد.

لایحه احیای سازمان ملی جوانان مطالبه‌ای در راستای گام دوم انقلاب و آرمان‌هایی است که نسل جدید به آن نیاز دارد

به لایحه احیای سازمان ملی جوانان رای مثبت دادم

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنده در کمیسیون فرهنگی به تفکیک وزارت ورزش و جوانان و لایحه احیای سازمان ملی جوانان رای موافق دادم افزود: کمیسیون اصلی در این لایحه کمیسیون اجتماعی است و کمیسیون فرهنگی فرعی است و به دلیل اینکه این لایحه در کمیسیون اجتماعی رای آورده بنابراین به صحن میآید و مشکلی نخواهد داشت.

برخی نمایندگان بار مالی لایحه احیای سازمان ملی جوانان را مشکل‌ساز می‌دانند

وی در مورد مخالفت برخی از نمایندگان کمیسیون فرهنگی برای تفکیک وزارت ورزش و جوانان و لایحه احیای سازمان ملی جوانان اظهار کرد: برخی از همکاران عقیده داشتند که این لایحه نیاز نیست و رای مخالف دادند و معتقد بودند که با تفکیک وزارت ورزش و جوانان و احیای سازمان ملی جوانان، ممکن است بار مالی ایجاد و یا مشکلات این حوزه بیشتر شود.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، معتقد است: به دلیل اینکه در حال حاضر تعداد جوانان بسیار زیاد است و مشکلاتی از جمله ازدواج، اشتغال و ... دارند بنابراین زمانی که این سازمان احیا شود، بهتر می‌توان به مشکلات آنها رسیدگی کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:410398!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین