صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
414493 1398/03/19
0.0 (0)

اسدی کرم تاکیدکرد:

اجرای کامل طرح تحول سلامت در اولویت برنامه‌های سرپرست وزارت بهداشت ودرمان

نماینده مردم در  مجلس دهم با بیان اینکه اجرایی کامل طرح تحول سلامت در اولویت برنامه‌های سرپرست وزارت بهداشت ودرمان است، گفت: فضای عمومی بهارستان نسبت به نمکی مثبت است.

علی اسدی‌کرم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ضمن اعلام موافقت خود با سعید نمکی به عنوان وزیر پیشنهادی  بهداشت ودرمان، نسبت به عملکرد و برنامه ریزی ایشان برای آینده کاری این وزارت ابراز امیدواری نمود و بیان داشت: سرپرست کنونی وزارت بهداشت ودرمان شناخت و اشراف کاملی بر حوزه بهداشت، سلامت و بودجه دارد و از همین رو  نمکی می تواند با توجه به منابع موجود بهترین برنامه ریزی را در راستای  بهبود  عملکرد وزارت بهداشت ودرمان را در دستورکار قرار بدهد.

 نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اجرایی کامل طرح تحول سلامت  نیازمند حضور افرادکاردان و با تجربه است تا بتوان  این طرح بسیار تاثیرگذار در  حوزه بهداشت ودرمان را به سرمنزل مقصود رساند زیرا طرح تحول سلامت، می‌تواند خدمات مناسبی بویژه  به دهک های پایین جامعه ارائه دهد. 

 وی  ادامه داد:نمکی به عنوان بهترین گزینه دولت  برای تصدی وزارت بهداشت ودرمان تلقی می شود  زیرا  سوابق ایشان در سازمان برنامه و بودجه نشان می دهد که  ایشان قادر به ارزیابی صحیح مسائل اعتباری و مشکلات مالی حوزه سلامت، جبران کمبودها و مشکلات اعتباری  در این حوزه بسیار کاربردی هستند.

وی با اشاره به برنامه های مفصلی که نمکی به مجلس ارسال نموده است، افزود:برنامه ریزی کارآمد و توجه به تمام ابعاد و حوزه های مختلف، شاهدی بر آشنایی کامل ایشان با مسائل مختلف و ساختار حوزه سلامت است که در زمان کنونی کشور به چنین مدیران آگاه و مدبری برای حل بحران ها و سامان بخشیدن به مسائل موجود نیازمند است.

 فضای عمومی  بهارستان  نسبت به نمکی مثبت است

 عضو کمیسون صنایع ومعادن مجلس  بابیان اینکه  فضای عمومی مجلس نیز نسبت به نمکی مثبت است یادآورشد: طرز تفکر نمکی در کار و مدیریت نشان می دهدکه وی به ادامه طرح تحول سلامت و برطرف کردن نواقص و اشکالات این طرح، اعتقاد دارد و می تواند در ادامه اقدامات  نیمه تمام  وزیر سابق  بهداشت ودرمان را به پایان برساند .

 پایان پیام

خبرنگار: محمد مقدم فر

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:414493!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین