صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
اینستاملت گزارش می دهد:

آیا وزیر خارجه عمان میانجی تهران و واشنگتن است/ انتقاد مطهری از سیاست عارف در انتخابات هیات رییسه چهارم/ قانون نویسی برای حفظ کرامت انسانی در دستگاه قضا

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

صفحه اینستاگرام دکتر علی لاریجانی جزئیات دیدار رییس مجلس با وزیر خارجه عمان را به اشتراک گذاشته است.

علی مطهری متن گفت و گوی خود دربار ائتلاف اصلاح طلبان و اعتدالیون و انتقاد از سیاست های محمدرضا عارف در این خصوص را منتشر کرده است.

علاءالدین بروجردی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است.

علی اصغر یوسف نژاد نیز مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه خود منتشر کرده است

سید حسین افضلی و غلامرضا کاتب پیروزی تیم ایران در رقابت های والیبال را تبریک گفته اند.

سیدکمال الدین شهریاری مطلب زیر را منتشر کرده است.

دستاوردهای نشست دکتر #شهریاری با دکتر #تقوی_نژاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع #وزارت_بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که با حضور دکتر #کشمیری رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دکتر #بیژنی معاون محترم توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
کلنگ زنی احداث بخش های جدید #اعصاب_و_روان ، ICU و NICU بیمارستان #خورموج با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت و ملی، در ماه جاری و با حضور معاون محترم وزیر.
تصویب پرداخت ۱۵ میلیارد ریال جهت هزینه های جاری دو بیمارستان #اهرم و خورموج در پی بازدید اواخر سال گذشته وزیر بهداشت و درمان.
با توجه به قول مساعد وزیر محترم بهداشت و درمان در بازدید میدانی در سفر استانی هیات دولت، مقرر شد با بررسی های کارشناسی لازم، حدود ۷۰ سهمیه استخدامی جهت تقویت کادر درمانی به بیمارستان های زینبیه خورموج و امام حسین (ع) اهرم اختصاص و در اولین آزمون استخدامی سال ۹۸ اقدام شود.
برای توسعه فاز ۲ و احداث پانسیون های جدید پزشکان و پیراپزشکان بیمارستان امام حسین (ع) اهرم هم مقرر شد پس از بازدید ماه جاری از محل اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت با کمک اعتبارات شهرستان انجام شود.

علی اکبر کریمی ویدئو و متن تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس را منتشر کرده است.


وی همچنین پیروزی تیم والیبال را تبریک گفته است.

محمود صادقی مطلب زیر را منتشر کرده است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را منتشر کرده است.

فریدون حسنوند مطلب زیر را منتشر کرده است:

محمد دامادی  مطالب زیر را منتشر کرده است.

سید فرید موسوی  با انتشار عکس زیر از حضور در همایش کارآفرینی اتاق بازرگانی و وزارت صنعت خبر داده است.

روز گذشته در همایش کار و کارافرینى اتاق بازرگانی، صنایع و معادن گفتم: تکرار تجربه دولت‌های گذشته برای حل مشکل اشتغال، عایدی غیر از شکست مجدد نخواهد داشت؛ چرا که همگی، به جای اقتصاد مولد،رونق اشتغال را هدف‌گذاری کرده و در صدد بودند با پاشیدن پول اشتغل درو کنند..
در فضای جنگ اقتصادی امروز کارآفرینان و تولیدکنندگان سربازان خط مقدم این جنگ هستند و قوانین و فرایندها باید در مسیر تسهیل حرکت تولید کنندگان باشد که متاسفانه رتبه نامناسب ایران در شاخص فضای کسب و کار نشان از بی توجهى به این امر است و در نهایت شاهد آن هستیم که
بازدهی اقتصاد غیرمولد و سوداگرانه به مراتب بالاتر از اقتصاد مولد بوده و همین باعث شده تا بخش غیرمولد ما هر روز بزرگتر شود. در صورت رونق واقعی تولید و توجه به این دو عامل مساله اشتغال به صورت مانا رفع خواهد شد.

امیرخجسته  با انتشار عکس زیر از عضویت در کمیسیون اصل 90 خبر داده است.

 

 

 

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:422874!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون