صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1397/12/25
0.0 (0)

انارکی محمدی تاکیدکرد:

آمایش ظرفیت‌های باستانی و طبیعی راهکار جذب فراگیر گردشگر بین المللی

نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه جایگاه واقعی کرمان در نقشه گردشگری پر رنگ نیست،گفت: ورود کرمان به حوزه گردشگری بین المللی نیازمند پر رنگ شدن استان کرمان در نقشه گردشگری کشور است.

احمد انارکی محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت گردشگری استان کرمان،گفت: متاسفانه استان کرمان با توجه به قابلیت‌های بی نظیری که در حوزه گردشگری دارد اما جایگاه مناسبی در زنجیره گردشگری میراث فرهنگی وگردشگری کشور ندارد که این امر به هیچ وجه ممکن توجیه منطقی ندارد.

 توسعه طرح های بوم گردی راهکاری  برای کاهش نرخ بیکاری در کشور

 نماینده  مردم رفسنجان وانار در مجلس شورای اسلامی  بابیان اینکه  برنامه ریزی بر روی طرح های بوم گردی می تواند علاوه بر اشتغالزایی  درآمد بهینه ای را  نیز  نصیب اقتصاد کشور کند تصریح کرد: استفاده از  فارغ التحصیلان گردشگری و هتلداری ، روند ومسیر استفاده از ظرفیتهای گردشگری استان کرمان را  هدفمند و تخصصی می‌کند.

آمایش ظرفیت‌های باستانی و طبیعی راهکار جذب فراگیر گردشگر بین المللی

 وی ادامه داد: آمایش ظرفیت‌های باستانی و طبیعی راهکار جذب فراگیر گردشگر بین المللی است  و این درحالی است که این امر نیازمند نگاه توسعه مند و فراگیر است.

  عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآورشد: استفاده از ظرفیتهای  اقتصادی و طبیعی گردشگری استان کرمان بطور حتم می تواند رونق ورود گردشگر به کشور را رقم بزند و این در حالی است که  برای توسعه گردشگری در کشور باید ظرفیت‌های استانهای مختلف کشور  در  نقشه گردشگری پر رنگ دیده شود تا بتوان توریستهای مختلف را  با سلایق مختلف به کشورمان دعوت کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:395010!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین