صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1397/12/08
0.0 (0)

افتخاری در تذکر شفاهی:

آقای رئیس جمهور چرا نقشه‌های منابع طبیعی به روز نمی‌شود

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور برای رفع مشکل مربوط به نقشه‌های منابع طبیعی باید با تعیین کارشناسان خبره اقدامی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی افتخاری در نشست علنی نوبت عصر امروز (چهارشنبه، 8 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت:ظاهراً بخشی‌نگری بلای جان وزارتخانه‌های تحت امر رئیس جمهوری است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آقای دکتر روحانی چرا وزارت کشاورزی و به تبع آن سازمان منابع طبیعی به خواسته‌های چند ده ساله مردم اهمیت و توجهی ندارد.

وی افزود: مردم در شهرستان فومن و شفت سالیان سال در خانه‌ای زندگی می‌کنند که زمینش جزو متصرفات و بعضاً مستثنیات آبا و اجدادیشان است و اما سازمان منابع طبیعی خلاف قانون و عرف عمل می‌کند و می‌گوید این اراضی، اراضی ملی است و جزو نقشه‌های منابع طبیعی بوده و باید از طریق مراکز قضایی شکایت و اقدام کنید.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آقای رئیس جمهور چرا نقشه‌های منابع طبیعی به روز نمی‌شود، برای رفع این مشکل که امنیتی نیز می‌باشد با تعیین کارشناسان خبره و دقیق اقدام نمی‌کنند.

افتخاری گفت: ما به عنوان خادم مردم دیگر نمی‌توانیم به روستاها مراجعه کنیم چون مردم می‌گویند کسی به داد ما نمی‌رسد، لطفا به این امر مهم رسیدگی کنید./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:392466!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین