صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
412537 1398/03/04
0.0 (0)

فرشادان در تذکر شفاهی:

آقای رئیس جمهور به کردستان سفر کنید

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس با بیان اینکه مردم کرد از لحاظ شعور سیاسی بی نظیر هستند، خطاب به رئیس جمهور گفت: شما در تحقق وعده هایتان در برابر مردم کردستان اشتباه استراتژیک مرتکب شدید که آنها را از دادن رأی 73 درصدی به شما پشیمان کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  سیدمهدی فرشادان در نشست علنی امروز (شنبه، 4 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: حضرتعالی در جایگاه سیاستمدار ضروری است که بدانید مردم کرد از لحاظ شعور سیاسی بی نظیر هستند و مردم کردستان در انتخاب شما و رأی 73 درصدی اشتباه نکرده اند، اما برعکس این شما بودید که در تحقق وعده هایتان در برابر مردم کردستان اشتباه استراتژیک مرتکب شدید.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قرار بود 4 اردیبهشت امسال به کردستان سفر کنید، اما این سفر را لغو کردید، ضمن اینکه سفر یک دولتمرد بلندپایه باید حاوی دستاورد باشد، در غیر این صورت تبلیغاتی و تشریفاتی محسوب می شود، بنابراین تدارکات این سفر را مهیا کنید و با دست پس به کردستان سفر کنید تا تمام بندهای سند توسعه این استان اجرایی شود، چرا که تاکنون دو بار دستور دادید اما این سند هنوز اجرایی نشده است.

وی تصریح کرد: من بارها وزارتخانه را به نفع مردم مورد انتقاد قرار داده ام، به همراهی با دولت اعتقاد دارم، اما رئیس جمهور و اعضای کابینه باید به صحبت نمایندگان و صدای مردم گوش دهند و نواقص و کاستی ها را رفع کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم خطاب به رئیس جمهور افزود: تورم نقطه به نقطه، بیکاری و اقتصاد ورشکسته کردستان اثبات می کند، دستگاه های اجرایی و نظارتی در کشور و کردستان به خواب رفته اند، چرا که کمر مبدم زیر بار گرانی و تورم شکسته  و باعث شده که مردم این منطقه از دادن رأی 73 درصدی به شما پشیمان شوند، بنابراین لازم است به این استان سفر کنید و دین خود را به مردم آن ادا کنید.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در پایان بر ضرورت توجه دولت به حقابه و افزایش سهم آب، سطح زیر کشت، زمین های کشاروزی، توسعه راه های بین شهری و روستایی و راه آهن و توسعه پتروشیمی که بر رونق تولید استان کردستان تاثیرگذار بوده، تاکید کرد./

پایان پیام

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:412537!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون