صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)

454498 1399/01/17 18:00:00
0.0 (0)

با صدور پیام‌هایی جداگانه صورت گرفت

آرزوی بهبودی سران کشورها و رهبران نهضت‌های اسلامی برای رئیس مجلس

در پی ابتلای رئیس مجلس شورای اسلامی به بیماری ناشی از ویروس کرونا، شماری از سران کشورها، رؤسای مجالس و رهبران نهضت‌های اسلامی در پیام های جداگانه برای ایشان دعا و آرزوی سلامتی و بهبود کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر برهم صالح، رییس جمهوری عراق با اظهار تاسف از ابتلای رییس مجلس شورای اسلامی به بیماری کرونا، صحت و بهبودی ایشان و موفقیت ملت ایران را خواستار شد.

محمد صادق سنجرانی، رییس سنای پاکستان  در پیامی خطاب به دکتر لاریجانی نوشت: "شنیدن خبر ابتلای حضرتعالی به بیماری کرونا  دردناک بود. این جانب به نیابت از مردم پاکستان و سنای این کشور، برایتان آرزوی بهبودی دارم. فرصت را غنیمت شمرده،  تاسف خود را در خصوص کسانی که جانشان را بر اثر ابتلا به کوئید ۱۹ از دست داده اند، ابراز می دارم و قویا معتقدم که مقابله با این ویروس و جلوگیری از گسترش روز افزون آن به همکاری و هماهنگی همه اعضای جامعه جهانی بستگی دارد. اطمینان دارم که ملت پاکستان در چنین شرایط دشواری در کنار خواهران و برادران ایرانی خود خواهد بود. خداوند متعال به جنابعالی سلامتی و بهبودی عاجل عطا فرماید".

اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش حماس  نیز در پیام خود برای  رییس مجلس شورای اسلامی آرزوی بهبودی کرد و خطاب به دکتر  لاریجانی اظهار داشت: " شما از چهره های برجسته ای هستید که همیشه پشتیبان جبهه مقاومت در منطقه و حامی مبارزه بر حق ملت مظلوم فلسطین بوده اید و امروز مجاهدان این جبهه و مبارزان فلسطینی، بهبودی شما را از خداوند متعال طلب می کنند‌."

حموده صباغ ، رییس مجلس سوریه،  سیدعمار حکیم، رییس جریان حکمت ملی عراق، صلاح زواوی، سفیر فلسطین در تهران  و شیخ السفرا، احمد آل محمود، رئیس مجلس قطر، شیخ خالد بن هلال المعولی، رییس مجلس عمان، ایاز صادق، رییس سابق مجلس ملی پاکستان، دبیرکل مجمع مجالس آسیایی و جمعی دیگر از سران کشورها، روسای مجالس و رهبران نهضت های اسلامی در پیام هایی جداگانه، روند مداوای ربیس مجلس شورای اسلامی را جویا شده و  بهبودی و سلامتی عاجل وی را از خداوند متعال خواستار شدند.

به گزارش اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی، دکتر لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی به دنبال ابتلا به بیماری ناشی از ویروس کرونا در حال حاضر در قرنطینه و تحت درمان هستند.

نظرات کاربران

Parameter:454498!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون