اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی مجلس هفتم

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-آذربایجان

   

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

ملکان

سلمان خدادادی

1

نایب رئیس

مشکین شهر

ولی ملکی

2

منشی

پارس آباد و بیله سوار

سلیمان فهیمی

3

خزانه دار

بستان آباد

طاهر آقا برزگر

4

عضو

فریدن و فریدون شهر

بهمن محمدی

5

عضو

میاندوآب

جهانبخش محبی نیا

6

عضو

تبریز

رضا رحمانی

7

عضو

آستارا

شاپور مرحبا

8

عضو

مرند

کریم شافعی

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-آرژانتین

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

میانه

سید حسین هاشمی

1

نایب رئیس

هشترود

غفار اسماعیلی

2

منشی

خدابنده

محمد سلطانی

3

خزانه دار

کلیبر

ارسلان فتحی پور

4

عضو

بناب

رسول صدیقی

5

عضو

کاشمر

احمد بلوکیان

6

عضو

گرمی

ناصر نصیری

7

عضو

تاکستان

رجب رحمانی

8

عضو

قروه

سید عماد حسینی

9

عضو

خواف و رشتخوار

محمد رضا سجادیان

10

عضو

خمین

بهرام حبیبی

11

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-آلمان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تبریز

اکبر اعلمی

1

نایب رئیس

زنجان

سید جلال حسینی

2

منشی

قم

علی بنائی

3

خزانه دار

بوکان

انور حبیب زاده بوکانی

4

عضو

آستانه اشرفیه

کیانوش صادق دقیقی

5

عضو

دهلران

عادل آذر

6

عضو

نیشابور

غلامحسین مظفری

7

عضو

کهکیلویه

سید حاجی محمد موحد

8

عضو

نهبندان

سید محمد صادق نیرومند

9

عضو

جهرم

سید جمال الدین ارجمند

10

عضو

خرم آباد

فتح الله حسنوند

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-اردن

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اسلام آباد غرب

حشمت الله فلاحت پیشه

1

نایب رئیس

قم

سید محمد میرمحمدی

2

منشی

اردل و فارسان

سید قباد مرتضوی

3

خزانه دار

قصر شیرین

سید حشمت الله جاسمی اجاق

4

عضو

تفرش و آشتیان

علی دانش منفرد

5

عضو

بیجار

محمد علی مقنیان

6

عضو

جوانرود

مصطفی محمدی

7

عضو

سروستان و کوار

زین العابدین طهماسبی

8

عضو

زرتشتیان

کورش نیکنام

9

عضو

رشت

سید مجتبی مودب پور

10

عضو

کرمانشاه

عباسعلی اللهیاری

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-ارمنستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

نور و محمود آباد

احمد ناطق نوری

1

نایب رئیس

ارامنه شمال کشور

گیورک وارطان

2

منشی

دشت آزادگان

سید نظام مولاهویزه

3

خزانه دار

ارامنه جنوب کشور

روبرت بگلریان

4

عضو

تربت حیدریه

ناصر توسلی زاده

5

عضو

بهشهر

محمد حسن جمشیدی اردشیری

6

عضو

سمنان

هادی دوست محمدی

7

عضو

بابلسر

حجت الله روحی

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-اروگوئه

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

کرج

رشید جلالی جعفری

1

نایب رئیس

ابهر

احمد مهدوی ابهری

2

منشی

ساوجبلاغ و طالقان

محمد حسین نژاد فلاح

3

خزانه دار

ورامین

حسین نوش ابادی

4

عضو

فلاورجان

حبیب الله اسماعیل زاده

5

عضو

لردگان

زادعلی خلیل طهماسبی

6

عضو

علی آباد کتول

اسدالله قره خانی

7

عضو

گچساران

مراد علی جعفری

8

عضو

مشهد

تیمور علی عسکری

9

عضو

فومن

ناصر عاشوری

10

عضو

سلسله و دلفان

محمود رضا حسنوند

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-استرالیا

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

کلیمیان

موریس معتمد

1

نایب رئیس

اردبیل

نورالدین پیرموذن

2

منشی

سردشت و پیرانشهر

محمد کریمیان

3

خزانه دار

اقلید

احمد نیکفر

4

عضو

زنجان

رفعت بیات

5

عضو

کرمان

غلامرضا کرمی

6

عضو

اصفهان

محمد حسین استکی

7

عضو

آشوریها

یوناتن بت کلیا

8

عضو

فردوس و طبس

محمد رضا امیر حسن خانی

9

عضو

بندرعباس

علی دیرباز

10

عضو

اسفراین

سید رضا نوروززاده

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-اسلواکی

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

همدان

حمید رضا حاجی بابائی

1

نایب رئیس

ملایر

حسن زمانی

2

منشی

رودسر

اسدالله عباسی

3

خزانه دار

لنگرود

محمد علی حیدری

4

عضو

خمینی شهر

سید محمود ابطحی

5

عضو

فریمان و سرخس

سید حسین حسینی

6

عضو

تنکابن و رامسر

جعفر قلی راهب

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-اسلوونی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تبریز

اکبر اعلمی

1

نایب رئیس

زنجان

سید جلال حسینی

2

منشی

قم

علی بنائی

3

خزانه دار

بوکان

انور حبیب زاده بوکانی

4

عضو

آستانه اشرفیه

کیانوش صادق دقیقی

5

عضو

دهلران

عادل آذر

6

عضو

نیشابور

غلامحسین مظفری

7

عضو

کهکیلویه

سید حاجی محمد موحد

8

عضو

نهبندان

سید محمد صادق نیرومند

9

عضو

جهرم

سید جمال الدین ارجمند

10

عضو

خرم آباد

فتح الله حسنوند

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-اطریش

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اسدآباد

محمد باقر بهرامی

1

نایب رئیس

همدان

ابراهیم کارخانه ای

2

منشی

سنقر کلیائی

بهمن الیاسی

3

خزانه دار

مهاباد

جعفر آئین پرست

4

عضو

نهاوند

محمد تقی کاویانی

5

عضو

ماکو

سلیمان جعفرزاده

6

عضو

اهواز

حمید زنگنه

7

عضو

میناب

علی معلمی پور

8

عضو

کاشان

اصغر گرانمایه

9

عضو

گرمسار

عبدالرضا ترابی

10

 

 

 

11

  

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-الجزایر

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

همدان

حمید رضا حاجی بابائی

1

نایب رئیس

ملایر

حسن زمانی

2

منشی

رودسر

اسدالله عباسی

3

خزانه دار

لنگرود

محمد علی حیدری

4

عضو

خمینی شهر

سید محمود ابطحی

5

عضو

فریمان و سرخس

سید حسین حسینی

6

عضو

تنکابن و رامسر

جعفر قلی راهب

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-اندونزی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

نوشهر و چالوس

انوشیروان محسنی

1

منشی

خلخال

مهرانگیز مروتی

2

خزانه دار

گنبد

محمد قلی مارامائی

3

عضو

سقز و بانه

فخرالدین حیدری

4

عضو

شیراز

سید حسین ذوالانوار

5

عضو

اصفهان

نیره اخوان بیطرف

6

عضو

اردبیل

حسن نوعی اقدم

7

عضو

سراوان

هدایت میرمراد زهی

8

عضو

قزوین

سید محمد حسن ابوترابی فرد

9

عضو

ورزقان

گل محمد الیاسی

10

عضو

کردکوی و بندر ترکمن

محمد قلی حاجی ایری

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-انگلستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

حسین نجابت

1

نایب رئیس

بندر لنگه

سید عبدالله حسینی

2

منشی

اراک

حسن مرادی

3

خزانه دار

تربت جام و تایباد

احمد خاص احمدی

4

عضو

رودبار

عطاءالله حکیمی

5

عضو

بافت

احمد پیش بین

6

عضو

رشت

رمضانعلی صادق زاده

7

عضو

شهر کرد

مرتضی تمدن

8

عضو

مشهد

علی سرافراز یزدی

9

عضو

بندرعباس

محمد آشوری

10

عضو

میانه

سید بهلول حسینی

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-اوکراین

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

شهرضا

عوض حیدرپور

1

نایب رئیس

اردستان

سید مصطفی طباطبائی نژاد

2

منشی

برخوار و میمه

سید محمود حسینی

3

خزانه دار

قائم شهر

ولی رعیت

4

عضو

نجف آباد

حمید سعادت

5

عضو

سمیرم

علی افشاری

6

عضو

سبزوار

حسن سیدآبادی

7

عضو

درگز

حسن رزمیان مقدم

8

عضو

تالش

بهمن محمدیاری

9

عضو

بهبهان

ولی الله شجاع پوریان

10

عضو

شیراز

مجید روزی طلب

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-ایتالیا

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

بندر عباس

شهریار مشیری

1

منشی

تویسرکان

مرتضی فضلعلی

2

خزانه دار

ایلام

فریدون همتی

3

عضو

بابل

حسینعلی قاسم زاده

4

عضو

ساری

ابوالقاسم روحی

5

عضو

لنجان

محسن کوهکن

6

عضو

سنندج

هوشنگ حمیدی

7

عضو

آمل

عزت الله یوسفیان

8

عضو

ساری

سید حسن شجاعی کیاسری

9

عضو

بروجن

غلامرضا میرزائی

10

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-برزیل

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

شهرضا

عوض حیدرپور

1

نایب رئیس

اردستان

سید مصطفی طباطبائی نژاد

2

منشی

برخوار و میمه

سید محمود حسینی

3

خزانه دار

قائم شهر

ولی رعیت

4

عضو

نجف آباد

حمید سعادت

5

عضو

سمیرم

علی افشاری

6

عضو

سبزوار

حسن سیدآبادی

7

عضو

درگز

حسن رزمیان مقدم

8

عضو

تالش

بهمن محمدیاری

9

عضو

بهبهان

ولی الله شجاع پوریان

10

عضو

شیراز

مجید روزی طلب

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-بلغارستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

گناباد

سید محمود مدنی

1

نایب رئیس

قائنات

موسی قربانی

2

منشی

شوشتر

محمد علی شیخ

3

خزانه دار

تبریز

سید محمدرضا میرتاج الدینی

4

عضو

تهران

علیرضا محجوب

5

عضو

داراب

عبدالمحمد رستاد

6

عضو

سیرجان

سید احمد حسینی

7

عضو

تهران

سید مهدی طباطبائی

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-بورکینافاسو

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اسدآباد

محمد باقر بهرامی

1

نایب رئیس

همدان

ابراهیم کارخانه ای

2

منشی

سنقر کلیائی

بهمن الیاسی

3

خزانه دار

مهاباد

جعفر آئین پرست

4

عضو

نهاوند

محمد تقی کاویانی

5

عضو

ماکو

سلیمان جعفر زاده

6

عضو

اهواز

حمید زنگنه

7

عضو

میناب

علی معلمی پور

8

عضو

کاشان

اصغر گرانمایه

9

عضو

گرمسار

عبدالرضا ترابی

10

 

 

 

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-بلاروس

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

پلدختر

سید محمد مهدی شاهرخی

1

منشی

نی ریز و استهبان

مسعود امینی

2

خزانه دار

درود و ازنا

حسین پاپی

3

عضو

دشتی و تنگستان

سید محمد مهدی پورفاطمی

4

عضو

اندیمشک

فریدون حسنوند

5

عضو

شوش

سید جاسم ساعدی

6

عضو

دشتستان

سید عبدالمجید شجاع

7

عضو

ملایر

بیژن شهبازخانی

8

عضو

فیروزآباد

سید یونس موسوی سرچشمه

9

عضو

کوهدشت

علی امامی راد

10

عضو

ایلام

داریوش قمری

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-بولیوی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

نور و محمود آباد

احمد ناطق نوری

1

نایب رئیس

ارامنه شمال کشور

گیورک وارطان

2

منشی

دشت آزادگان

سید نظام مولاهویزه

3

خزانه دار

ارامنه جنوب کشور

روبرت بگلریان

4

عضو

تربت حیدریه

ناصر توسلی زاده

5

عضو

بهشهر

محمد حسن جمشیدی اردشیری

6

عضو

سمنان

هادی دوست محمدی

7

عضو

بابلسر

حجت الله روحی

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-پاکستان

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

سلماس

علی اکبر آقائی

1

نایب رئیس

ارومیه

عابد فتاحی

2

منشی

میاندوآب

اسدالله تابع

3

خزانه دار

تبریز

محمد حسین فرهنگی

4

عضو

شبستر

کریم غیاثی مرادی

5

عضو

ارومیه

محمد عباسپور

6

عضو

اردبیل

ولی آذروش

7

عضو

اهواز

ناصر سودانی

8

عضو

ساوه

حسین اسلامی

9

عضو

قم

علی بنائی

10

 

 

 

11

 

 اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-تاجیکستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

حسین نجابت

1

نایب رئیس

بندر لنگه

سید عبدالله حسینی

2

منشی

اراک

حسن مرادی

3

خزانه دار

تربت جام و تایباد

احمد خاص احمدی

4

عضو

رودبار

عطاءالله حکیمی

5

عضو

بافت

احمد پیش بین

6

عضو

رشت

رمضانعلی صادق زاده

7

عضو

شهر کرد

مرتضی تمدن

8

عضو

مشهد

علی سرافراز یزدی

9

عضو

بندر عباس

محمد آشوری

10

عضو

میانه

سید بهلول حسینی

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-تایلند

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

لاهیجان

ایرج ندیمی

1

نایب رئیس

زاهدان

پیمان فروزش

2

منشی

شیروان

حسین آفریده

3

خزانه دار

خاش

حمیدرضا پشنگ

4

عضو

فسا

محمد حسن دوگانی

5

عضو

گرگان

سید سبحان حسینی

6

عضو

صومعه سرا

سید کاظم دلخوش

7

عضو

خوی

هاشم حجازی

8

عضو

نائین

حسین حسنی

9

عضو

تبریز

عشرت شایق

10

عضو

قائم شهر

قربانعلی نعمت زاده

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-ترکیه

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

سلماس

علی اکبر آقائی

1

نایب رئیس

ارومیه

عابد فتاحی

2

منشی

میاندوآب

اسدالله تابع

3

خزانه دار

تبریز

محمد حسین فرهنگی

4

عضو

شبستر

کریم غیاثی مرادی

5

عضو

ارومیه

محمد عباسپور

6

عضو

اردبیل

ولی آذروش

7

عضو

اهواز

ناصر سودانی

8

عضو

ساوه

حسین اسلامی

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-تونس

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

آباده و بوانات

محمود محمدی

1

نایب رئیس

شیراز

محمد هادی ربانی

2

خزانه دار

سپیدان

علی مویدی

3

عضو

اصفهان

حسن کامران

4

عضو

مرودشت

علی اکبر قبادی

5

عضو

سنندج

امین شعبانی

6

عضو

تهران

امیر رضا خادم

7

عضو

کلاله

بایرام گلدی برمک

8

عضو

لارستان

یوسف محبی

9

عضو

اراک

عباس رجائی

10

عضو

اصفهان

محمد تقی رهبر

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-توگو

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اصفهان

محمد حسین استکی

1

نایب رئیس

فردوس و طبس

محمد رضا امیر حسن خانی

2

منشی

سردشت و پیرانشهر

محمد کریمیان

3

خزانه دار

اقلید

احمد نیکفر

4

عضو

کلیمیان

موریس معتمد

5

عضو

اردبیل

نورالدین پیرموذن

6

عضو

زنجان

رفعت بیات

7

عضو

کرمان

غلامرضا کرمی

8

عضو

آشوریها

یوناتن بت کلیا

9

عضو

بندرعباس

علی دیرباز

10

عضو

اسفراین

سیدرضا نوروززاده

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-چک

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

همدان

حمید رضا حاجی بابائی

1

نایب رئیس

ملایر

حسن زمانی

2

منشی

رودسر

اسدالله عباسی

3

خزانه دار

لنگرود

محمد علی حیدری

4

عضو

خمینی شهر

سید محمود ابطحی

5

عضو

فریمان و سرخس

سید حسین حسینی

6

عضو

تنکابن و رامسر

جعفر قلی راهب

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-چین

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

بروجرد

علاءالدین بروجردی

1

نایب رئیس

نیشابور

حسین سبحانی نیا

2

منشی

تهران

فاطمه رهبر

3

خزانه دار

بروجرد

سید محسن یحیوی

4

عضو

تهران

غلامرضا مصباحی

5

عضو

ارومیه

جواد جهانگیرزاده

6

عضو

سراب

امیر صنعتی

7

عضو

تهران

فاطمه آلیا

8

عضو

تهران

لاله افتخاری

9

عضو

بوشهر

شکرالله عطارزاده

10

عضو

جیرفت

علی زادسر

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-روسیه

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

شاهرود

کاظم جلالی

1

نایب رئیس

تهران

محمد خوش چهره

2

منشی

نقده و اشنویه

رسول پورزمان

3

خزانه دار

شازند

قاسم عزیزی

4

عضو

بندر انزلی

هادی حق شناس

5

عضو

الیگودرز

سید مرتضی موسوی

6

عضو

چناران و طرقبه

محمد دهقان

7

عضو

اردکان

محمد رضا تابش

8

عضو

اهر و هریس

ولی الله دینی

9

عضو

رامیان و آزاد شهر

مراد علی منصوری رضی

10

عضو

تهران

حسین شیخ الاسلام

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-رومانی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

مسجد سلیمان

امیدوار رضائی

1

نایب رئیس

سبزوار

احمد بزرگیان

2

منشی

شهریار

ابوالفضل کلهر

3

عضو

قزوین

محمد علیخانی

4

عضو

دماوند و فیروزکوه

سید احمد رسولی نژاد

5

عضو

ممسنی

علی احمدی

6

عضو

مهریز

سید محمد تقی محصل همدانی

7

عضو

رباط کریم

محمد شاهی عربلو

8

عضو

ماه نشان

رضا عبداللهی

9

عضو

بهار و کبودر آهنگ

رضا طلائی نیک

10

 

 

 

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-ژاپن

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

کرج

رشید جلالی جعفری

1

نایب رئیس

ابهر

احمد مهدوی ابهری

2

منشی

ساوجبلاغ و طالقان

محمد حسین نژاد فلاح

3

خزانه دار

ورامین

حسین نوش ابادی

4

عضو

فلاورجان

حبیب الله اسماعیل زاده

5

عضو

لردگان

زادعلی خلیل طهماسبی

6

عضو

علی آباد کتول

اسدالله قره خانی

7

عضو

گچساران

مراد علی جعفری

8

عضو

مشهد

تیمور علی عسکری

9

عضو

فومن

ناصر عاشوری

10

عضو

سلسله و دلفان

محمود رضا حسنوند

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-ساحل عاج

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اسدآباد

محمد باقر بهرامی

1

عضو

همدان

ابراهیم کارخانه ای

2

عضو

میناب

علی معلمی پور

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-سریلانکا

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

پاکدشت

محمد قمی

1

نایب رئیس

بوئین زهرا و آوج

قدرت الله علیخانی

2

منشی

بجنورد و جاجرم

موسی الرضا ثروتی

3

خزانه دار

دلیجان و محلات

سید حسن عباسی

4

عضو

رزن

محمد مهدی مفتح

5

عضو

کرمانشاه

جهانبخش امینی

6

عضو

بجنورد

اسماعیل گرامی مقدم

7

عضو

زرند

حسین امیری

8

عضو

کنگاور

حسن سلیمانی

9

عضو

زابل

ابوالقاسم مختاری

10

عضو

قوچان

عباسعلی رستمی

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-سنگاپور

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

میانه

سید حسین هاشمی

1

نایب رئیس

هشترود

غفار اسماعیلی

2

منشی

خدابنده

محمد سلطانی

3

خزانه دار

کلیبر

ارسلان فتحی پور

4

عضو

بناب

رسول صدیقی

5

عضو

کاشمر

احمد بلوکیان

6

عضو

گرمی

ناصر نصیری

7

عضو

تاکستان

رجب رحمانی

8

عضو

قروه

سید عماد حسینی

9

عضو

خواف و رشتخوار

محمد رضا سجادیان

10

عضو

خمین

بهرام حبیبی

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-سودان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اهواز

ناصر سودانی

1

نایب رئیس

ارومیه

محمد عباسپور

2

منشی

شبستر

کریم غیاثی مرادی

3

خزانه دار

اردبیل

ولی آذروش

4

عضو

سلماس

علی اکبر آقائی

5

عضو

میاندوآب

اسدالله تابع

6

عضو

ارومیه

عابد فتاحی

7

عضو

تبریز

محمد حسین فرهنگی

8

عضو

ساوه

حسین اسلامی

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-سوریه

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

شاهرود

کاظم جلالی

1

نایب رئیس

تهران

محمد خوش چهره

2

منشی

نقده و اشنویه

رسول پورزمان

3

خزانه دار

شازند

قاسم عزیزی

4

عضو

بندرانزلی

هادی حق شناس

5

عضو

الیگودرز

سید مرتضی موسوی

6

عضو

چناران و طرقبه

محمد دهقان

7

عضو

اردکان

محمد رضا تابش

8

عضو

اهر و هریس

ولی الله دینی

9

عضو

رامیان و آزاد شهر

مرادعلی منصوری رضی

10

عضو

تهران

حسین شیخ الاسلام

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-شیلی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

رامهرمز

سید ناصر موسوی

1

نایب رئیس

یزد

سید عباس پاک نژاد

2

منشی

شیراز

محمد نبی رودکی

3

خزانه دار

گلپایگان و خوانسار

منصور یاوری

4

عضو

ایذه و باعملک

سید هادی طباطبائی

5

عضو

نطنز

علی باغبانیان

6

عضو

چاه بهار

عبدالغفور ایران نژاد

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-صریستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

گناباد

سید محمود مدنی

1

نایب رئیس

قائنات

موسی قربانی

2

منشی

شوشتر

محمد علی شیخ

3

خزانه دار

تبریز

سید محمدرضا میرتاج الدینی

4

عضو

تهران

علیرضا محجوب

5

عضو

داراب

عبدالمحمد رستاد

6

عضو

سیرجان

سید احمد حسینی

7

عضو

تهران

سید مهدی طباطبائی

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-عراق

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

سید علی ریاض

1

نایب رئیس

کازرون

شاهین محمد صادقی

2

منشی

مشهد

عفت شریعتی کوهبنانی

3

خزانه دار

دیر - کنگان

قیصر صالحی

4

عضو

مریوان

محمد علی کریمی

5

عضو

تفت و میبد

سید جلال یحیی زاده

6

عضو

رشت

هاجر تحریری نیک صفت

7

عضو

مبارکه

سید محمد  جعفر سادات موسوی

8

عضو

خرم آباد

قدرت الله ایمانی

9

عضو

لامرد

محمد علی حیاتی

10

 

 

 

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-عربستان سعودی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

سید علی ریاض

1

نایب رئیس

کازرون

شاهین محمد صادقی

2

منشی

مشهد

عفت شریعتی کوهبنانی

3

خزانه دار

دیر - کنگان

قیصر صالحی

4

عضو

مریوان

محمد علی کریمی

5

عضو

تفت و میبد

سید جلال یحیی زاده

6

عضو

رشت

هاجر تحریری نیک صفت

7

عضو

مبارکه

سید محمد  جعفر سادات موسوی

8

عضو

خرم آباد

قدرت الله ایمانی

9

عضو

لامرد

محمد علی حیاتی

10

 

 

 

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-عمان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اسلام آباد غرب

حشمت الله فلاحت پیشه

1

نایب رئیس

قم

سید محمد میرمحمدی

2

منشی

اردل و فارسان

سید قباد مرتضوی

3

خزانه دار

قصر شیرین

سید حشمت الله جاسمی اجاق

4

عضو

تفرش و آشتیان

علی دانش منفرد

5

عضو

بیجار

محمد علی مقنیان

6

عضو

جوانرود

مصطفی محمدی

7

عضو

سروستان و کوار

زین العابدین طهماسبی

8

عضو

زرتشتیان

کورش نیکنام

9

عضو

رشت

سید مجتبی مودب پور

10

عضو

کرمانشاه

عباسعلی اللهیاری

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-غنا

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

مسجد سلیمان

امیدوار رضائی

1

نایب رئیس

سبزوار

احمد بزرگیان

2

منشی

شهریار

ابوالفضل کلهر

3

عضو

قزوین

محمد علیخانی

4

عضو

دماوند و فیروزکوه

سید احمد رسولی نژاد

5

عضو

ممسنی

علی احمدی

6

عضو

مهریز

سید محمد تقی محصل همدانی

7

عضو

رباط کریم

محمد شاهی عربلو

8

عضو

ماه نشان

رضا عبداللهی

9

عضو

بهار و کبودر آهنگ

رضا طلائی نیک

10

 

 

 

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-فرانسه

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

آباده و بوانات

محمود محمدی

1

نایب رئیس

شیراز

محمد هادی ربانی

2

خزانه دار

سپیدان

علی مویدی

3

عضو

اصفهان

حسن کامران

4

عضو

مرودشت

علی اکبر قبادی

5

عضو

سنندج

امین شعبانی

6

عضو

تهران

امیر رضا خادم

7

عضو

کلاله

بایرام گلدی برمک

8

عضو

لارستان

یوسف محبی

9

عضو

اراک

عباس رجائی

10

عضو

اصفهان

محمد تقی رهبر

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-فلسطین

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

قم

محمد رضا آشتیانی

1

نایب رئیس

تهران

مهدی کوچک زاده

2

منشی

تهران

الهام امین زاده

3

خزانه دار

یاسوج

ستار هدایت خواه

4

عضو

تهران

سید فضل الله موسوی

5

عضو

تهران

سعید ابوطالب

6

عضو

تهران

الیاس نادران

7

عضو

تهران

عماد افروغ

8

عضو

تهران

حسین فدائی آشیانی

9

عضو

تهران

علیرضا زاکانی

10

 

 

 

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-فنلاند

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

الهام امین زاده

1

نایب رئیس

تهران

مهدی کوچک زاده

2

خزانه دار

یاسوج

ستار هدایت خواه

3

عضو

قم

محمدرضا آشتیانی

4

عضو

تهران

سید فضل الله موسوی

5

عضو

تهران

سعید ابوطالب

6

عضو

تهران

الیاس نادران

7

عضو

تهران

عماد افروغ

8

عضو

تهران

حسین فدائی آشیانی

9

عضو

تهران

علیرضا زاکانی

10

 

 

 

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-فیلی پین

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

حسین مظفر

1

نایب رئیس

تهران

عباسعلی اختری

2

منشی

دزفول

سید احمد آوائی

3

عضو

تهران

پرویز سروری

5

عضو

کرج

فاطمه آجرلو

6

عضو

اصفهان

حمیدرضا فولادگر

7

عضو

مشهد

جواد آرین منش

8

عضو

تهران

علی عباسپور تهرانی فرد

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-قبرس

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

نور و محمود آباد

احمد ناطق نوری

1

نایب رئیس

ارامنه شمال کشور

گیورک وارطان

2

منشی

دشت آزادگان

سید نظام مولاهویزه

3

خزانه دار

ارامنه جنوب کشور

روبرت بگلریان

4

عضو

تربت حیدریه

ناصر توسلی زاده

5

عضو

بهشهر

محمد حسن جمشیدی اردشیری

6

عضو

سمنان

هادی دوست محمدی

7

عضو

بابلسر

حجت الله روحی

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-قرقیزستان

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

پاکدشت

محمد قمی

1

نایب رئیس

بوئین زهرا و آوج

قدرت الله علیخانی

2

منشی

بجنورد و جاجرم

موسی الرضا ثروتی

3

خزانه دار

دلیجان و محلات

سید حسن عباسی

4

عضو

رزن

محمد مهدی مفتح

5

عضو

کرمانشاه

جهانبخش امینی

6

عضو

بجنورد

اسماعیل گرامی مقدم

7

عضو

زرند

حسین امیری

8

عضو

کنگاور

حسن سلیمانی

9

عضو

زابل

ابوالقاسم مختاری

10

عضو

قوچان

عباسعلی رستمی

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-قزاقستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

دشتی و تنگستان

سید محمد مهدی پورفاطمی

1

نایب رئیس

پلدختر

سید محمد مهدی شاهرخی

2

منشی

نی ریز و استهبان

مسعود امینی

3

خزانه دار

درود و ازنا

حسین پاپی

4

عضو

اندیمشک

فریدون حسنوند

5

عضو

شوش

سید جاسم ساعدی

6

عضو

دشتستان

سید عبدالمجید شجاع

7

عضو

ملایر

بیژن شهبازخانی

8

عضو

فیروزآباد

سید یونس موسوی سرچشمه

9

عضو

کوهدشت

علی امامی راد

10

عضو

ایلام

داریوش قمری

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-کامبوج

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

لاهیجان

ایرج ندیمی

1

نایب رئیس

زاهدان

پیمان فروزش

2

منشی

شیروان

حسین آفریده

3

خزانه دار

خاش

حمیدرضا پشنگ

4

عضو

فسا

محمد حسن دوگانی

5

عضو

گرگان

سید سبحان حسینی

6

عضو

صومعه سرا

سید کاظم دلخوش

7

عضو

خوی

هاشم حجازی

8

عضو

نائین

حسین حسنی

9

عضو

تبریز

عشرت شایق

10

عضو

قائم شهر

قربانعلی نعمت زاده

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-کرواسی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

سید علی ریاض

1

نایب رئیس

کازرون

شاهین محمد صادقی

2

منشی

مشهد

عفت شریعتی کوهبنانی

3

خزانه دار

دیر -کنگان

قیصر صالحی

4

عضو

مریوان

محمد علی کریمی

5

عضو

تفت و میبد

سید جلال یحیی زاده

6

عضو

رشت

هاجر تحریری نیک صفت

7

عضو

مبارکه

سید محمد جعفر سادات موسوی

8

عضو

خرم آباد

قدرت الله ایمانی

9

عضو

لامرد

محمد علی حیاتی

10

 

 

 

11

 

   

 اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-کره جنوبی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

میانه

سید حسین هاشمی

1

نایب رئیس

هشترود

غفار اسماعیلی

2

منشی

خدابنده

محمد سلطانی

3

خزانه دار

کلیبر

ارسلان فتحی پور

4

عضو

بناب

رسول صدیقی

5

عضو

کاشمر

احمد بلوکیان

6

عضو

گرمی

ناصر نصیری

7

عضو

تاکستان

رجب رحمانی

8

عضو

قروه

سید عماد حسینی

9

عضو

خواف و رشتخوار

محمد رضا سجادیان

10

عضو

خمین

بهرام حبیبی

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-کره شمالی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

نوشهر و چالوس

انوشیروان محسنی

1

منشی

خلخال

مهرانگیز مروتی

2

خزانه دار

گنبد

محمد قلی مارامائی

3

عضو

سقز و بانه

فخرالدین حیدری

4

غضو

شیراز

سید حسین ذوالانوار

5

عضو

اصفهان

نیره اخوان بیطرف

6

عضو

اردبیل

حسن نوعی اقدم

7

عضو

سراوان

هدایت میرمراد زهی

8

عضو

قزوین

سید محمد حسن ابوترابی فرد

9

عضو

ورزقان

گل محمد الیاسی

10

عضو

کردکوی و بندر ترکمن

محمد قلی حاجی ایری

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-کلمبیا

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

رامهرمز

سید ناصر موسوی

1

نایب رئیس

یزد

سید عباس پاک نژاد

2

منشی

شیراز

محمد نبی رودکی

3

خزانه دار

گلپایگان و خوانسار

منصور یاوری

4

عضو

ایذه و باعملک

سید هادی طباطبائی

5

عضو

نطنز

علی باغبانیان

6

عضو

چاه بهار

عبدالغفور ایران نژاد

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-کنیا

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

آباده و بوانات

محمود محمدی

1

نایب رئیس

شیراز

محمد هادی ربانی

2

خزانه دار

سپیدان

علی مویدی

3

عضو

اصفهان

حسن کامران

4

عضو

مرودشت

علی اکبر قبادی

5

عضو

سنندج

امین شعبانی

6

عضو

تهران

امیر رضا خادم

7

عضو

کلاله

بایرام گلدی برمک

8

عضو

لارستان

یوسف محبی

9

عضو

اراک

عباس رجائی

10

عضو

اصفهان

محمد تقی رهبر

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-کوبا

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

شهرضا

عوض حیدرپور

1

نایب رئیس

اردستان

سید مصطفی طباطبائی نژاد

2

منشی

برخوار و میمه

سید محمود حسینی

3

خزانه دار

قائم شهر

ولی رعیت

4

عضو

نجف آباد

حمید سعادت

5

عضو

سمیرم

علی افشاری

6

عضو

سبزوار

حسن سیدآبادی

7

عضو

درگز

حسن رزمیان مقدم

8

عضو

تالش

بهمن محمدیاری

9

عضو

بهبهان

ولی الله شجاع پوریان

10

عضو

شیراز

مجید روزی طلب

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-کویت

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

آبادان

جواد سعدون زاده

1

نایب رئیس

آبادان

محمد سعید انصاری

2

منشی

شادگان

مجید ناصری نژاد

3

خزانه دار

آبادان

عبدالله کعبی

4

عضو

شهر بابک

سید مصطفی هاشمی ریسه

5

عضو

کهنوج

مختار وزیری

6

عضو

بابل

علی اکبر ناصری

7

عضو

خرمشهر

مصطفی مطورزاده

8

عضو

ایرانشهر

گل محمد بامری

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-گرجستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

آستارا

شاپور مرحبا

1

نایب رئیس

مشکین شهر

ولی ملکی

2

منشی

پارس آباد و بیله سوار

سلیمان فهیمی

3

خزانه دار

بستان آباد

طاهر آقا برزگر

4

عصو

فریدن و فریدون شهر

بهمن محمدی

5

عضو

میاندوآب

جهانبخش محبی نیا

6

عضو

تبریز

رضا رحمانی

7

عضو

ملکان

سلمان خدادادی

8

عضو

مرند

کریم شافعی

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-گینه کوناکری

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

آبادان

جواد سعدون زاده

1

نایب رئیس

آبادان

محمد سعید انصاری

2

منشی

شادگان

مجید ناصری نژاد

3

خزانه دار

آبادان

عبدالله کعبی

4

عضو

شهر بابک

سید مصطفی هاشمی ریسه

5

عضو

کهنوج

مختار وزیری

6

عضو

بابل

علی اکبر ناصری

7

عضو

خرمشهر

مصطفی مطورزاده

8

عضو

ایرانشهر

 گل محمد بامری

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-لبنان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

غلامعلی حداد عادل

1

نایب رئیس

تهران

عباسعلی اختری

2

منشی

دزفول

سید احمد آوائی

3

عضو

تهران

پرویز سروری

4

عضو

کرج

فاطمه آجرلو

5

عضو

اصفهان

حمیدرضا فولادگر

5

عضو

مشهد

جواد آرین منش

7

عضو

تهران

علی عباسپور تهرانی فرد

8

عضو

تهران

حسین مظفر

9

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-لهستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

دشتی و تنگستان

سید محمد مهدی پورفاطمی

1

نایب رئیس

پلدختر

سید محمد مهدی شاهرخی

2

منشی

نی ریز و استهبان

مسعود امینی

3

خزانه دار

درود و ازنا

حسین پاپی

4

عضو

اندیمشک

فریدون حسنوند

5

عضو

شوش

سید جاسم ساعدی

6

عضو

دشتستان

سید عبدالمجید شجاع

7

عضو

ملایر

بیژن شهبازخانی

8

عضو

فیروزآباد

سید یونس موسوی سرچشمه

9

عضو

کوهدشت

علی امامی راد

10

عضو

ایلام

داریوش قمری

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-لیبی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

لنجان

محسن کوهکن

1

نایب رئیس

بابل

حسینعلی قاسم زاده

2

منشی

آمل

عزت الله یوسفیان

3

خزانه دار

تویسرکان

مرتضی فضلعلی

4

عضو

بندرعباس

شهریار مشیری

5

عضو

ایلام

فریدون همتی

6

عضو

ساری

ابوالقاسم روحی

7

عضو

سنندج

هوشنگ حمیدی

8

عضو

ساری

سید حسن شجاعی کیاسری

9

عضو

بروجن

غلامرضا میرزائی

10

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-مالزی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

پاکدشت

محمد قمی

1

نایب رئیس

بوئین زهرا و آوج

قدرت الله علیخانی

2

منشی

بجنورد و جاجرم

موسی الرضا ثروتی

3

خزانه دار

دلیجان و محلات

سید حسن عباسی

4

عضو

رزن

محمد مهدی مفتح

5

عضو

کرمانشاه

جهانبخش امینی

6

عضو

بجنورد

اسماعیل گرامی مقدم

7

عضو

زرند

حسین امیری

8

عضو

کنگاور

حسن سلیمانی

9

عضو

زابل

ابوالقاسم مختاری

10

عضو

قوچان

عباسعلی رستمی

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-مالی

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اصفهان

محمد حسین استکی

1

نایب رئیس

فردوس و طبس

محمد رضا امیر حسن خانی

2

منشی

سردشت و پیرانشهر

محمد کریمیان

3

خزانه دار

اقلید

احمد نیکفر

4

عضو

کلیمیان

موریس معتمد

5

عضو

اردبیل

نورالدین پیرموذن

6

عضو

زنجان

رفعت بیات

7

عضو

کرمان

غلامرضا کرمی

8

عضو

آشوریها

یوناتن بت کلیا

9

عضو

بندرعباس

علی دیرباز

10

عضو

اسفراین

سیدرضا نوروززاده

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-مغرب

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

بروجرد

علاءالدین بروجردی

1

نایب رئیس

نیشابور

حسین سبحانی نیا

2

منشی

تهران

فاطمه رهبر

3

خزانه دار

بروجرد

سید محسن یحیوی

4

عضو

تهران

غلامرضا مصباحی

5

عضو

ارومیه

جواد جهانگیرزاده

6

عضو

سراب

امیر صنعتی

7

عضو

تهران

فاطمه آلیا

8

عضو

تهران

لاله افتخاری

9

عضو

بوشهر

شگرالله عطارزاده

10

عضو

جیرفت

علی زادسر

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-مجارستان

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

تهران

حسین مظفر

1

نایب رئیس

تهران

عباسعلی اختری

2

منشی

دزفول

سید احمد آوائی

3

عضو

تهران

پرویز سروری

4

عضو

کرج

فاطمه آجرلو

5

عضو

اصفهان

حمیدرضا فولادگر

6

عضو

مشهد

جواد آرین منش

7

عضو

تهران

علی عباسپور تهرانی فرد

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-مقدونیه

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

مسجد سلیمان

امیدوار رضائی

1

نایب رئیس

سبزوار

احمد بزرگیان

2

منشی

شهریار

ابوالفضل کلهر

3

عضو

قزوین

محمد علیخانی

4

عضو

دماوند و فیروز کوه

سید احمد رسولی نژاد

5

عضو

ممسنی

علی احمدی

6

عضو

مهریز

سید محمد تقی محصل همدانی

7

عضو

رباط کریم

محمد شاهی عربلو

8

عضو

ماه نشان

رضا عبداللهی

9

عضو

بهار و کبودر آهنگ

رضا طلائی نیک

10

 

 

 

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-مونته نگرو

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

گناباد

سید محمود مدنی

1

نایب رئیس

قائنات

موسی قربانی

2

منشی

شوشتر

محمد علی شیخ

3

خزانه دار

تبریز

سید محمدرضا میرتاج الدینی

4

عضو

تهران

علیرضا محجوب

5

عضو

داراب

عبدالمحمد رستاد

6

عضو

سیرجان

سید احمد حسینی

7

عضو

تهران

سید مهدی طباطبائی

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-نیکاراگوئه

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

کرج

رشید جلالی جعفری

1

نایب رئیس

ابهر

احمد مهدوی ابهری

2

منشی

ساوجبلاغ و طالقان

محمد حسین نژاد فلاح

3

خزانه دار

ورامین

حسین نوش آبادی

4

عضو

فلاورجان

حبیب الله اسماعیل زاده

5

عضو

لردگان

زاد علی خلیل طهماسبی

6

عضو

علی آباد کتول

اسدالله قره خانی

7

عضو

گچساران

مراد علی جعفری

8

عضو

مشهد

تیمور علی عسکری

9

عضو

فومن

ناصر عاشوری

10

عضو

سلسله و دلفان

محمود رضا حسنوند

11

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-ونزوئلا

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

رامهرمز

سید ناصر موسوی

1

نایب رئیس

یزد

سید عباس پاک نژاد

2

منشی

شیراز

محمد نبی رودکی

3

خزانه دار

گلپایگان و خوانسار

منصور یاوری

4

عضو

ایذه و باغملک

سید هادی طباطبائی

5

عضو

نطنز

علی باغبانیان

6

عضو

چاه بهار

عبدالغفور ایران نژاد

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-ویتنام

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

نوشهر و چالوس

انوشیروان محسنی

1

منشی

خلخال

مهرانگیز مروتی

2

خزانه دار

گنبد

محمد قلی مارامائی

3

عضو

سقز و بانه

فخرالدین حیدری

4

عضو

شیراز

سید حسین ذوالانوار

5

عضو

اصفهان

نیره اخوان بیطرف

6

عضو

اردبیل

حسن نوعی اقدم

7

عضو

سراوان

هدایت میرمراد زهی

8

عضو

قزوین

سید محمد حسن ابوترابی فرد

9

عضو

ورزقان

گل محمد الیاسی

10

عضو

کردکوی و بندر ترکمن

محمد قلی حاجی ایری

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-هند

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

اسلام آباد غرب

حشمت الله فلاحت پیشه

1

نایب رئیس

قم

سید محمد میرمحمدی

2

منشی

اردل و فارسان

سید قباد مرتضوی

3

خزانه دار

قصر شیرین

سید حشمت الله جاسمی اجاق

4

عضو

تفرش و آشتیان

علی دانش منفرد

5

عضو

بیجار

محمد علی مقنیان

6

عضو

جوانرود

مصطفی محمدی

7

عضو

سروستان و کوار

زین العابدین طهماسبی

8

عضو

زرتشتیان

کورش نیکنام

9

عضو

رشت

سید مجتبی مودب پور

10

عضو

کرمانشاه

عباسعلی اللهیاری

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-یمن

 

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

گناباد

سید محمود مدنی

1

نایب رئیس

قائنات

موسی قربانی

2

منشی

شوشتر

محمد علی شیخ

3

خزانه دار

تبریز

سید محمدرضا میرتاج الدینی

4

عضو

تهران

علیرضا محجوب

5

عضو

داراب

عبدالمحمد رستاد

6

عضو

سیرجان

سید احمد حسینی

7

عضو

تهران

سید مهدی طباطبائی

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-یونان

 

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

رئیس

لاهیجان

ایرج ندیمی

1

نایب رئیس

زاهدان

پیمان فروزش

2

منشی

شیروان

حسین آفریده

3

خزانه دار

خاش

حمیدرضا پشنگ

4

عضو

فسا

محمد حسن دوگانی

5

عضو

گرگان

سید سبحان حسینی

6

عضو

صومعه سرا

سید کاظم دلخوش

7

عضو

خوی

هاشم حجازی

8

عضو

نائین

حسین حسنی

9

عضو

تبریز

عشرت شایق

10

عضو

قائم شهر

قربانعلی نعمت زاده

11

 

 

اسامی اعضاء گروه دوستی پارلمانی ایران-آذربایجان

  

عنوان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ردیف

 

 

 

1

 

 

 

2

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

5

 

 

 

6

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

9

 

 

 

10

 

 

 

11

 

رئیس

اعضا

مسیر های ارتباطی با گروه دوستی

Parameter:61226!model&8298 -LayoutId:8298 LayoutName+پوسته جدید -الگوی نمایش گروه دوستی پارلمانی8298

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون