صفحه اصلی » نظارت » انتشار
1398/05/01
0.0 (0)

روزنامه رسمی منتشر کرد

قانون موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اراده کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام

قانون موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اراده کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام در روزنامه رسمی منتشر شد.

روز سه‌شنبه 25 تیرماه «قانون موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اراده کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام» در روزنامه رسمی منتشرشد.

این قانون روز چهارشنبه‌شنبه 19 تیرماه از سوی «حسن روحانی» رئیس جمهور برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی و به منظور انتشار برای اطلاع عمومی به روزنامه رسمی ابلاغ شد.

«قانون موافقتنامه همکاری و کمک متقابل اداری در موضوعات گمرکی بین گمرک جمهوری اسلامی ایران و اراده کل گمرک جمهوری سوسیالیستی ویتنام» مشتمل بر ماده واحده و یک تبصره پس از تصویب در جلسه علنی روز دو‌شنبه بیستم خرداد‌ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت مجلس شورای اسلامی در تاریخ 05/04/1398 به تأیید شورای نگهبان رسید. لازم به ذکر است این قانون در روز سه‌شنبه 18 تیر‌ماه 1398 ازسوی «علی لاریجانی» رئیس مجلس به رئیس جمهورابلاغ شده بود.

نظرات کاربران

Parameter:421952!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون