صفحه اصلی » نظارت » اصل نودم
1398/08/26
0.0 (0)

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس:

گزارش تخلفات خودروسازان نهایی شد

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس درباره آخرین وضعیت گزارش خودروسازان گفت: گزارش تخلفات خودروسازان نهایی شده و به زودی در کمیسیون اصل نود قرائت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی به نقل ازتابناک کردستان ، داود محمدی درباره آخرین وضعیت گزارش این کمیسیون از وضعیت خودروسازان اظهار کرد: گزارشی از آخرین وضعیت و تخلفات خودروسازان تهیه شده است.

وی گفت: بر اساس تقسیم وظایف صورت گرفته، آقای پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس که درباره تخلفات و فسادهای موجود در خودروسازی ها تحقیقات جامعی انجام داده است گزارشی را به صحن کمیسیون ارائه می دهد.

رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعد از اینکه گزارش تخلفات خودروسازان در صحن کمیسیون اصل نود مطرح شود به دنبال مطرح کردن آن در صحن علنی هم خواهیم بود.

وی گفت: همه ابعاد مربوط به تخلفات، فسادها، رانت ها، سوءمدیریت ها و مشکلات صنعت خودروسازی و خودروسازان کشورمان در این گزارش بررسی شده است.

محمدی افزود: در این گزارش از کیفیت خودرو تا قیمت آن، پرسنل مازاد در خودروسازان، نقش خودروسازان در تصادفات، عدم ایفای به موقع به تعهد در قبال مشتریان، راهکارها و رفع مشکلات در حوزه های مختلف در گزارش کمیسیون اصل نود موجود است.

نظرات کاربران

Parameter:438296!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون