صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1399/09/08
0.0 (0)

ساداتی‌نژاد در تشریح نشست اضطراری بررسی قیمت مرغ:

کمیته‌ای برای کنترل مستمر بازار گوشت مرغ تشکیل می‌شود

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: کمیته‌ای با حضور وزیران صمت، جهاد کشاورزی و روسای کمیسیون‌های کشاورزی، صنایع و معادن و اقتصادی مجلس برای برای کنترل مستمر بازار گوشت مرغ تشکیل می‌شود.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدجواد ساداتی نژاد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در تشریح نشست امروز کمیسیون کشاورزی با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی در خصوص افزایش قیمت مرغ، گفت: همه مسئولانی که در زنجیره تامین نهاده و تولید گوشت مرغ تاثیر گذار هستند در نشست امروز حضور داشتند و جوانب موضوع رسیدگی شد.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تمامی اقداماتی که لازم  است برای آرامش بازار گوشت مرغ و تثبیت مستمر آن انجام شود در جمع بندی نهایی نشست مصوب شد.

نشست کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور وزرای صمت و کشاورزی

 

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: برای اجرای کامل مصوبات نشست امروز مقرر شد کارگروهی متشکل از رئیس کمیسیون اقتصادی، رئیس کمیسیون صنایع و معادن، رئیس کمیسیون کشاورزی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر جهاد کشاورزی، رئیس بانک مرکزی، رئیس سازمان گمرک و سازمان بنادر طی یک هفته تشکیل و جمع بندی اجرایی و عملیاتی را برای کنترل مستمر بازار و جلوگیری از مشکل به وجود آمده تدوین می‌کنند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تعامل و هماهنگی بین دستگاه‌های ذی‌ربط می‌تواند تاثیر مثبتی بر کنترل بازار گوشت مرغ داشته باشد، عنوان کرد: امیدواریم سران سه قوه نیز در بازگشت وظایف حوزه بازرگانی و تنظیم بازار به وزارت جهاد کشاورزی سرعت مناسب را داشته باشند تا به صورت کامل آشفتگی بازار برطرف شود./

پایان پیام

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:465877!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون