صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/08/12
0.0 (0)

حاجی بابایی در نامه‌ای به رئیس جمهور مطرح کرد

چرا اعتبار ۲۰۰۰ میلیارد تومانی رتبه بندی معلمان در بودجه 98 تخصیص نیافت؟

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار تخصیص اعتبار ۲۰۰۰ میلیارد تومانی رتبه بندی معلمان براساس مصوبه مجلس در بودجه سال 98 شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به  رئیس جمهور خواستار اجرای نظام رتبه بندی معلمان شد.

متن نامه حمیدرضا حاجی بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خطاب به رئیس جمهور به شرح ذیل است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی

سلام علیکم

استحضار دارید که نظام رتبه‌بندی معلمان با اعتبار بالغ بر ۲۰۰۰ میلیارد تومان با ردیف ۵۵۰۰۰۰ جدول شماره (۹) جزء (۵۲) در قانون بودجه سال ۱۳۹8 کل کشور مصوب شد و به دلیل اهمیت ارتقاء جایگاه معلمان این اعتبار از سقف دوم درآمدهای دولت به سقف اول تغیر پیدا کرد تا به طور قطع و یقین فرهنگیان عزیز از این مزایا برخوردار شوند.

علیهذا پس از گذشت حدود 8 ماه از سال هیچ گونه اقدامی از طرف دولت مشهود نیست، از طرفی براساس ماده (63) برنامه ششم توسعه دولت مکلف است که نظام رتبه بندی معلمان را به مجلس شورای اسلامی تقدیم کند که تا این تاریخ لایحه مذکور به مجلس ارائه نشده است.خواهشمند است دستور فرمائید اقدام مقتضی مبذول شود.قبلا از بذل و عنایتی که می فرمائید کمال تشکر و امتان را دارد..

پایان پیام

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:436485!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون