صفحه اصلی » اخبار خانه ملت » اخبار نمایندگان
1398/07/17
0.0 (0)

اینستاملت از بازتاب مسائل زنان در مجلس گزارش می کند

پیشنهاد نامگذاری روز اول صفر به عنوان روز منع خشونت علیه زنان / ورود زنان به ورزشگاه ها به روایت عضو فراکسیون زنان

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

حمیدرضا حاجی بابایی ویدئویی از وایت گری شهید همدانی در محل شهادت شهید حاجی بابایی را منتشر کرده است.

  عباس گودرزی مطلب زیر را منتشر کرده است

گفتگوی عباس گودرزی نماینده مردم؛ با پورمحمدی معاون اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور؛ در خصوص تاکید بر پیش بینی ردیف اعتباری در بودجه ۹۹ برای پروژه راه آهن درود_بروجرد_ملایر 🔸این پروژه با پیگیری مستمر عباس گودرزی نماینده مردم؛ مصوبه کمیسیون ماده ۲۳ از سازمان برنامه و بودجه گرفت و در صورت اختصاص ردیف اعتباری در بودجه۹۹ و تخصیص لازم، عملیات اجرایی آغاز خواهد شد... ⬅️پروژه آنتنی درود_بروجرد با پیگیری مستمر عباس گودرزی نماینده مردم و مساعدت وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان برنامه و بودجه، در سال گذشته مصوبه و ردیف اعتباری گرفت؛ اما آنچه مطلوب است مصوبه و ردیف اعتباری مسیر درود_بروجرد_ملایر است که مورد تاکید و پیگیری مستمر عباس گودرزی نماینده مردم می باشد

زهرا ساعی   از پیشنهاد نامگذاری روز اول صفر مصادف با ورود حضرت زینب (س) به سرزمین شام به عنوان روز منع خشونت علیه زنان به سید عباس صالحی خبر داده است.

محمد دامادی از جلسه پی گیری معضل زباله سه استان شمالی کشور در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی خبر داده است

 

سید فرید موسوی  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

از ابتدای مسئولیتم در مجلس دهم بر خلاف اینکه گفته میشد نماینده تهران‌ درگیر جزییات امور حوزه انتخابیه نمی شه، تلاش کردم موضوعات مناطق روستایی و حاشیه شهر تهران و ساکنین این مناطق که در ادوار گذشته کمتر مورد توجه بودن را جز اولویتهای کاری خود قرار دهم.
بر همین اساس در روستاهای مختلف حوزه انتخابیه حضور یافتم و تلاش داشتم تا در رفع مشکلات در کنار روستاییان بوده و حامی برای دهیاران و اعضای شوراها در پیشبرد کارشان باشم.
در تمام این مدت که با اعضای شوراها و دهیاران در ارتباط نزدیک بودم شاهد تلاش های بی وقفه و دغدغه های این عزیزان برای حل مشکلات روستاها بودم.
۱۵ مهر روز ملی روستا و عشایر بهانه خوبی است تا به عنوان یک شهروند از زحمات صادقانه همه اعضای شوراهای روستا و دهیاران عزیز تشکر کنم
.

 سیده فاطمه حسینی مطلب زیر را درباره سوال از #وزیر_صمت درباره تضییع حقوق #خریداران_خودرو منتشر کرده است

احمد سالک گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت را منتشر کرده است

پروانه سلحشوری ویدئویی از گفت و گوی خود را منتشر کرده است. سلحشوری در این گفت و گو تاکید می کند که ورزشگاه رفتن بانوان حق است، نه اولویت

 

منبع: ایکانا

نظرات کاربران

Parameter:433484!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون