صفحه اصلی » پروفایل کمیسیون » اخبار کمیسیون
1398/10/02
0.0 (0)

نقوی حسینی در تشریح کمیسیون امنیت ملی مجلس:

پیشنهادات بودجه‌ای ۴ وزارتخانه برای ارائه به کمیسیون تلفیق تجمیع شد

به گفته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، پیشنهادات بودجه‌ای وزارتخانه‌های کشور، اطلاعات، امور خارجه و دفاع در این کمیسیون بررسی و برای ارایه به کمیسیون تلفیق بودجه تجمیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خانه‌ملت، سیدحسین نقوی‌حسینی در توضیح نشست امروز عصر (دوشنبه دوم دی ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: کمیسیون امروز عصر با هدف بررسی پیشنهادات بودجه‌ای نمایندگان در حوزه چهار وزارتخانه‌های کشور، اطلاعات، امور خارجه و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تشکیل جلسه داد.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: نمایندگان همچنین پیشنهاد کلیه نیروهای مسلح اعم از سپاه، بسیج، ارتش، نیروی انتظامی و ستاد کل را برای ارائه به کمیسیون تلفیق مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

وی افزود: نمایندگان کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در تلفیق بودجه پیشنهادات مذکور را مطابق تبصره های بودجه تنظیم و از آنها دفاع خواهند کرد.

نقوی حسینی یادآور شد: در این جلسه که با نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه، برخی از دستگاه‌ها و مرکز پژوهش‌های مجلس تشکیل شد، تاکید کردیم که مطالبات اصلی مقام معظم رهبری مبنی بر تغییر و اصلاح اساس ساختار بودجه، تصویب بودجه بدون نفت و اتکاء به داخل در کمیسیون تلفیق بودجه مورد توجه قرار گیرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: نماینده سازمان برنامه و بودجه توضیح مفصل پیرامون اقدامات سیستم بودجه ریزی با هدف تغییر ساختار بودجه ارائه کرد.

نظرات کاربران

Parameter:450722!model&10 -LayoutId:10 LayoutNameالگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین