صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
454072 1398/12/17
0.0 (0)

پیام تسلیت رئیس مجلس و مشاور وی در پی درگذشت فاطمه رهبر

رئیس مجلس شورای اسلامی و مشاور وی در پیام های جداگانه ای درگذشت فاطمه رهبر را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی؛ دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت خانم دکتر فاطمه رهبر منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس مجلس بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

 

 درگذشت بانوی گرانقدر، سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر، منتخب مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موجب تاسف و تاثر گردید.

ایشان از بانوان خدوم، با همت و متعهد به انقلاب و نظام اسلامی بودند که همواره در عرصه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، حضوری مسئولانه و اقداماتی ارزنده داشتند.

در ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس  خدمات شایسته ای به کشور عرضه داشتند و  توانستند در انتخابات دوم اسفند به عنوان منتخب مردم به مجلس شورای اسلامی راه یابند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه به مردم‌ بزرگوار به ویژه بانوان ارجمند، خانواده معزز و سایر وابستگان محترم، از درگاه خداوند متعال برای آن فقیده سعیده، رحمت واسعه و تعالی درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

 

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی.

 

همچنین محمد جعفری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت خانم دکتر فاطمه رهبر نماینده ادوار و منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

 

درگذشت بانوی ارجمند، سرکار خانم دکتر فاطمه رهبر، نماینده ادوار و منتخب مردم تهران‌، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس دریازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی موجب تاسف و تاثر گردید.

آن بانوی مومنه از دلسوزان‌ انقلاب و شخصیتی خدوم، صدیق و امین برای کشور و نظام اسلامی بودند که تلاش های وافر و ارزشمندشان در پیگیری مطالبات مردم در ادوار هفتم، هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولیت های فرهنگی و اجتماعی در یادها خواهد ماند.

ضمن عرض تسلیت این ضایعه به مردم‌ شریف کشورمان به ویژه بانوان گرانقدر، خانواده معزز و سایر وابستگان محترم،از درگاه خداوند متعال برای آن مرحومه مغفوره، رحمت واسعه و علودرجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌کنم.

محمد جعفری

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی.

نظرات کاربران

Parameter:454072!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین