صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
453849 1398/12/12
0.0 (0)

پیام تسلیت دکتر لاریجانی و مشاور وی در پی درگذشت دکتر سیدمحمد میرمحمدی

رئیس مجلس شورای اسلامی و مشاور ریاست مجلس شورای اسلامیدر پیامی درگذشت دکتر سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دکتر سیدمحمد میرمحمدی را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به این شرح است:

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 

درگذشت مجاهد صادق و یار وفادار رهبر معظم انقلاب، مرحوم جناب آقای دکتر سیدمحمد میرمحمدی، موجب تاثر و تالم  شد. سالهای حیات با برکت این شخصیت مردمی، متعهد و ملتزم به تقوای سیاسی، یکسره در خدمت  به نظام اسلامی گذشت و از دوران جوانی تا آخرین سالها، مجاهدت مخلصانه‌اش در این راه کاستی نگرفت. در دوران طاغوت، در صفوف پر خطر حضور یافت و پس از پیروزی انقلاب و برپایی جمهوری اسلامی، در سنگرهای حسّاس و اثرگذار، خدمات صادقانه ای نظیر نمایندگی مردم شریف قم، ریاست دفتر رییس جمهور  و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام را ارائه کرد.

رحمت واسعه و فضل الهی را برای ایشان مسئلت می کنم و به ملت شریف ایران و خاندان محترم ایشان، علی الخصوص حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی، بیت شریف مرحوم آیت الله سیدابوالفضل میرمحمدی و حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی محمد یثربی، دیگر بازماندگان، دوستان و دوستدارانشان تسلیت می گویم.

 

علی لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی.

 

همچنین محمد جعفری، مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دکتر سیدمحمد میرمحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

 

 درگذشت یار دیرین انقلاب و رهبری، مرحوم جناب  آقای دکتر سید محمد میرمحمدی از چهره های مردمی، خدوم و ولایی نظام اسلامی موجب تاسف و تاثر گردید.

ایشان دارای شخصیتی ارزشمند و متعهد به اخلاق و تقوای سیاسی بودند که در مسئولیت های متعدد از جمله  نمایندگی مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی، ریاست دفتر رییس جمهور  و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام‌ خدمات ارزشمندی  به کشور عرضه داشتند.

درگذشت این شخصیت بااخلاص و انقلابی را به ملت شریف ایران، خانواده‌ معزز و دیگر بستگان محترم تسلیت می گویم و از خداوند رحمان، تعالی درجات و رحمت و غفران الهی را  برای ایشان  و صبر و شکیبایی را برای بازماندگان مسئلت  می کنم.

 

محمد جعفری

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی.

نظرات کاربران

Parameter:453849!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین