صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
451597 1398/10/20
0.0 (0)

پیام تسلیت دکتر لاریجانی و مشاور وی برای ارتحال آیت الله حاج سید هاشم رسولی محلاتی

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال روحانی گرانقدر، خدوم و یاور انقلاب، امام (ره) و مقام معظم رهبری، آیت الله حاج سید هاشم رسولی محلاتی را تسلیت گفت.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال روحانی گرانقدر، خدوم  و  یاور انقلاب، امام (ره) و مقام معظم رهبری، آیت الله حاج سید هاشم رسولی محلاتی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است؛

بسم  الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال روحانی گرانقدر، خدوم  و  یاور  انقلاب،  امام (ره) و مقام معظم رهبری، آیت الله حاج سید هاشم رسولی محلاتی، موجب تالم و تاثر گردید.

این عالم مهذب  و مجاهد در طول عمر پربرکت خویش علاوه بر  تبلیغ علوم‌ دینی و تحقیق و پژوهش در معارف اهل بیت(ع)، شخصیتی دلسوز و خدوم برای نظام  اسلامی و رهبری عظیم الشان و منشا خدمات ارزنده فراوانی از جمله سالها تصدی ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و نمایندگی دومین دوره مجلس خبرگان رهبری بود.

درگذشت این عالم ربانی را به روحانیت معزز، شاگردان، ارادتمندان و اهل بیت مکرم به ویژه فرزند ارجمند ایشان آقای جواد رسولی و دیگر فرزندان گرانقدر و دامادهای محترم حضرات آقایان حاج شیخ علی اکبرناطق نوری، سیدمحمدعلی‌ شهیدی محلاتی، عباس آخوندی و سایر بستگان تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم، علو درجات و برای بازماندگان‌ صبر و شکیبایی طلب می کنم.

علی لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی

همچنین محمد جعفری مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال  آیت الله حاج سید هاشم رسولی محلاتی را تسلیت گفت .

متن پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

ویبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

رحلت عالم  مهذب و یار صدیق انقلاب و نظام اسلامی، آیت الله حاج سید هاشم رسولی محلاتی موجب تاثر و تالم گردید.

 این روحانی متعهد و مجاهد، در عرصه معارف دینی، ترویج شعائر اهل بیت علیهم السلام و همچنین در سنگرهای  خطیر نظام‌ ،خدمات شایان و موثری در طول عمر  پربرکت خویش عرضه داشتند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ارتحال ایشان به حضور روحانیت معزز، دوستداران و بیت معززشان علی الخصوص فرزند ارجمند ایشان آقای جواد رسولی و دیگر فرزندان گرانقدر و دامادهای محترم حضرات آقایان حاج شیخ علی اکبر ناطق نوری، سیدمحمدعلی‌ شهیدی محلاتی، عباس آخوندی و سایر بستگان برای آن عالم ربانی از درگاه احدیت،  مغفرت و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل  مسئلت می نمایم.

محمد جعفری

مشاور و رییس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی

نظرات کاربران

Parameter:451597!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین