صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
455200 1399/02/04
0.0 (0)

پیام تسلیت دکتر لاریجانی در پی درگذشت حاجیه خانم سکینه واعظی

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حاجیه خانم سکینه واعظی، مادر شهیدان والامقام ابراهیم، حسن، محمد و فاطمه جعفریان را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگذشت حاجیه خانم سکینه واعظی، مادر شهیدان والامقام ابراهیم، حسن، محمد و فاطمه جعفریان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 

 بانوی خداجو و صبور و  الگوی الهام بخش فداکاری و ایثار،  حاجیه خانم سکینه واعظی که چهار فرزند، داماد و عروس خود را تقدیم آرمان‌های انقلاب و نظام‌ اسلامی کرده بود، به شهدای عزیزش پیوست تا پاداش صبر مومنانه و ازخودگذشتگی  باورمندانه خود را در جوار قرب الهی دریافت کند.

این بانوی بزرگوار، مادر شهیدان والامقام ابراهیم، حسن، محمد و فاطمه جعفریان بود که با صلابت، پایداری، اعتقادی راسخ و ایمانی خالص، فرزندان شجاع و مبارز خود را در راه پاسداری از انقلاب و سربلندی اسلام تقدیم کرد. این  سند افتخاری عزت آفرین  است که همواره در یاد و خاطره ملت ولایتمدار ایران و نسل های آتی خواهد ماند.

اینجانب مصیبت وارده را به مردم شریف اصفهان  و عموم بازماندگان  تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای آن بانوی مکرمه، رحمت واسعه و علودرجات و همجواری با عزیزان شهیدش و برای منسوبان و بستگان محترم، صبر و اجر طلب می کنم.

 

علی لاریجانی

رییس مجلس شورای اسلامی.

نظرات کاربران

Parameter:455200!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین