صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
451262 1398/10/15
0.0 (0)

پیام تبریک رئیس مجلس و مشاور وی به سرتیپ پاسدار قاآنی

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس و دکتر جعفری مشاور وی در پیام‌های جداگانه‌ای انتصاب سردار سرتیپ پاسدار قاآنی را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب سردار سرتیپ پاسدار حاج اسماعیل قاآنی را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار حاج اسماعیل قاآنی

فرمانده محترم نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و تحیت

 

اکنون که پس از شهادت سردار رشید مقاومت اسلامی، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، پرچم اقتدار و سربلندی نیروی قدس سپاه پاسداران بنا به تدبیر حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا به دست با کفایت جنابعالی سپرده شده است، ضمن تبریک و تحیت، امید دارم تا با توجه به تعهد و تجربه گرانقدرتان که حاصل سالها همراهی و همرزمی با آن فرمانده عزت آفرین است، شاهد پیروزی های درخشان و موفقیت های چشمگیر این نیرو در انجام وظایف محوله باشیم.

توفیق روزافزون تمامی خدمتگزاران به ملت شریف و امت اسلام را از خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

 

 علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی.

همچنین دکتر محمد جعفری مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی در پیامی انتصاب سردار سرتیپ پاسدار حاج اسماعیل قاآنی را به فرماندهی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرتیپ پاسدار حاج اسماعیل قاآنی

فرمانده محترم نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

با سلام و تحیت

 

انتصاب شایسته جنابعالی را  که بحمدالله دارای تجربیات، تعهد و تقوای خالصانه می‌باشید، به عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک و تهنیت  می‌ گویم.  این انتصاب که گویای حسن  اعتماد فرمانده معظم کل قوا به آن برادر مومن و مجاهد  است، امید ملت به استمرار پیروزی های جبهه مقاومت اسلامی و ادامه راه و کار شهید حاج قاسم سلیمانی را  فزونی بخشید.

سالها همرزمی جنابعالی با آن سردار رشید و قهرمان،  توانمندی و تجارب ارزشمندی را به همراه داشته که بهره‌مندی از آنها به طور قطع،  تداوم  افتخارآفرینی ها و حضور پرصلابت این نیرو در عرصه‌ مقابله با دشمنان امت اسلام را در پی خواهد داشت. این جانب که از سالهای دوران دفاع مقدس از نزدیک شاهد اخلاص، دینداری و مجاهدت فداکارانه جنابعالی بودم، امیدوارم  با استعانت از فضل  الهی در انجام ماموریت‌های محوله موفق و پیروز باشید.

 

 محمد جعفری

مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی.

نظرات کاربران

Parameter:451262!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین