صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
455212 1399/02/06
1.5 (7)

پیام تبریک دکتر لاریجانی به روسای مجالس کشورهای اسلامی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به همتایان خود، این ماه را مجالی برای تقویت همدلی و همصدایی امت اسلامی و فرصتی مناسب برای رفع مشکلات فراروی جامعه مسلمین دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی به همتایان خود، فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و این ماه را مجالی برای تقویت همدلی و همصدایی امت اسلامی و  فرصتی مناسب برای رفع بحران ها و مشکلات فراروی جامعه مسلمین دانست.

متن این پیام به این شرح است:

 

السلام علیکم و رحمة ‌الله و برکاته ؛

خرسندم صمیمانه ترین تبریکات این جانب را به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه ستایش به درگاه خداوند متعال پذیرا باشید.

رمضان، مجالی در نیایش و ستایش رب العالمین برای عبور از بحران های جهانی و منطقه ای و فرصتی مناسب برای تقویت همدلی و هم صدایی امت اسلامی است.

باور قلبی دارم؛ تحکیم انسجام و یکپارچگی میان کشورهای مسلمان در شرایط خاص و جهانی پس از بحران کرونا، موجبات ثبات، امنیت و آرامش پایدار و صحت و تندرستی در جهان اسلام را فراهم خواهد کرد.

با اغتنام از فرصت، تأکید می نمایم که مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران از تقویت هرچه بیشتر همکاری‌ها و تعامل سازنده با مجالس کشورهای اسلامی برای انسجام و هم‌گرایی تا رفع این بحران فراگیر و سایر مشکلات فرا روی امت اسلامی استقبال می‌کند.

در ماه نزول قرآن، از خداوند عز و جل، موفقیت روزافزون سرکارعالی، نمایندگان محترم، پارلمان و دولت آن کشور را مسألت دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران.

نظرات کاربران

Parameter:455212!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین