صفحه اصلی » اخبار مجلس » اطلاع رسانی(مجلس)
451371 1398/10/15
0.0 (0)

دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران در مقابل منزل شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی:

پاسخ سختی در انتظار جنایتکاران است

رئیس مجلس شورای اسلامی سردار شهید سلیمانی را فردی پاکباخته نامید و گفت: در مقابل جنایت سفاکانه آمریکایی‌ها ایستادگی و پاسخ سختی به جنایتکاران داده خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجلس شورای اسلامی، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی بعد از دیدار با خانواده سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره آن شهید پرافتخار جهان اسلام گفت: در طول 38 سال آشنایی نزدیک با شهید سلیمانی، ایشان را فردی مخلص در راه اسلام یافتم.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه سردار سلیمانی از روحیه مجاهدت برخوردار بود، عنوان کرد: مجاهدان فی سبیل الله ویژگی‌هایی همچون این شهید بزرگوار داشته و در دل مردم جای دارند. وی فردی پاکباخته بود و از هیچ اقدامی در مسیر اسلام و انقلاب اسلامی کم نگذاشت.

وی افزود: سردار سپهبد شهید سلیمانی نسبت به مسائل کشور با استعداد و باهوش بود و درک درستی از آنها داشت که با همین ویژگی ها باعث شد مردم حس حمایت از ایشان را داشته باشند و اکنون نیز در مراسم تشییع پیکر پاک او حضوری باشکوه پیدا کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در مقابل جنایت سفاکانه آمریکایی‌ها ایستادگی خواهد شد و پاسخ سختی به جنایتکاران خواهیم داد.

نظرات کاربران

Parameter:451371!model&6739 -LayoutId:6739 LayoutNameپوسته جدید - الگوی متنی کل و اخبار

مجلس شورای اسلامی

مجلس شورای اسلامی ایران ,مجلس,شورای,اسلامی,ایران,نمایندگان,پارلمان,قوانین،مقررات,قانونگذاری,نظارت,طرح,لایحه,قانون

مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ادوار مجلس و لیست قوانین